Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Sprawcy pobicia w rękach policjantów

  Funkcjonariusze z KPP w Poddębicach, zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o pobicie 16 - latka. Agresorzy byli pod wpływem alkoholu. Za to przestępstwo może grozić im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 2. Poddębiccy policjanci egzekwują przepisy w żółtej strefie

  Od soboty cały kraj znalazł się w „żółtej strefie”. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej – w sklepie, autobusie, ale także na ulicy. Policjanci sprawdzają jak nakazy i obostrzenia są respektowane przez mieszkańców regionu.

 3. Kradzież w Biedronce.

  35-letnia mieszkanka powiatu zgierskiego dokonała kradzieży w sklepie Biedronka w Poddębicach produktów spożywczych i chemicznych o łącznej wartości około 800 zł.

 4. Zuchwała kradzież kwiatów sprzed kwiaciarni

  Policjanci ustalili sprawcę kradzieży wiązanek, sprzed jednej z kwiaciarni w Poddębicach. Mienie zostało odzyskane. Nagranie z monitoringu i szybka reakcja sprawiły, że wiązanki powróciły do właściciela. Mieszkanka powiatu łęczyckiego usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 5. "ZAKRĘCONY" DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA w Dalikowie

  Policjanci z Poddębic kontynuując akcję edukacyjną pn. „Kreci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” po raz kolejny przypominali o prawidłowych zasadach bezpieczeństwa nad wodą. Tym razem spotkali się z dziećmi, młodzieżą oraz kadrą nauczycieli z Zespołu Szkół w Dalikowie. W spotkaniu uczestniczyło ponad 200 uczniów.

 6. Zatrzymano sprawców pobicia.

  Poddębiccy kryminalni zatrzymali w minionym tygodniu dwóch sprawców pobicia, którzy w miejscowości Dalików pobili 62-letniego mężczyznę.

 7. Tragiczny wypadek w msc. Łężki - apelujemy o rozwagę!

  Poddębiccy policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek, około godziny 23:00 w miejscowości Łężki (DK 72). W wyniku zdarzenia, pieszy poniósł śmierć na miejscu.

 8. Kot Prewencjusz i poddębiccy oraz łódzcy policjanci z pracowitą wizytą w Uniejowie

  Poddębiccy i łódzcy policjanci połączyli siły dla bezpieczeństwa najmłodszych i promocji policyjnego zawodu. Wspólne działania profilaktyczno-informacyjne przeprowadzili na terenie obiektu termalnego w Uniejowie.

 9. Odprawa roczna w Poddębicach

  25 stycznia 2018 roku podczas odprawy rocznej w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach podsumowano działania policji za rok 2017. W odprawie udział wzięli: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, kierownictwo KPP w Poddębicach a także zaproszeni goście.

 10. Doborowe Czwartki w poddębickiej komendzie!

  W każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach od 14:00 do 16:00, zainteresowani wstąpieniem w policyjne szeregi, podczas wizyty w jednostce, mają możliwość rozwiać swoje wątpliwości lub w przypadku podjęcia decyzji, złożyć stosowne dokumenty. Ponadto od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00, można kontaktować się telefonicznie z Zespołem Kadr Szkolenia i Kontroli, pod nr tel.: 47 845-22-48 lub 47 845-22-49. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Zapraszamy!

Linki

Tagi

Moja Komenda "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" ruch drogowy "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny koronawirus policja działania na drodze bezpieczna droga do szkoły praca w Policji tytoń Bezpieczne wakacje 2019 autostrada debata społeczna profilaktyka społeczna bezpieczny senior nietrzeźwy kierujący wypadek śmiertelny Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa praca w mundurze KMZB aplikacja Moja Komenda zdarzenia drogowe kradzież bezpieczne wakacje Twój Dzielnicowy profilaktyka mapa zagrożeń konkurs plantacja porozumienie zdarzenie drogowe dopalacze pościg środki odurzające akcja prewencyjna Uratowany przez policjantów wypadek drogowy bezpieczna woda bezpieczny weekend jazda bez uprawnień poszukiwany handel ludźmi profialktyka społeczna dzielnicowy osoba poszukiwana porozumienia kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą promocja zawodu policjanta dzielnicowy bliżej nas prewencja