Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

REKRUTACJA POLICJA

Aktualności

Zostań Policjantem
ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS!
dzielnicowy blizej
ksc sluzba cywilna
moja komenda apka

Najczęściej czytana

 1. Święto Policji w poddębickiej komendzie

  W Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach odbyły się obchody Święta Policji. Podczas uroczystości zostały wręczone akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Z uwagi na stan epidemii, uroczystość odbyła w kameralnym gronie.

 2. Dziecko wpadło pod samochód

  W Uniejowie, 3 letnie dziecko wtargnęło na jezdnię i wpadło pod samochód. Dziewczynka została przetransportowana do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Apelujemy o zwiększoną czujność w pilnowaniu swoich pociech.

 3. SISI - POGROMCZYNI NUDY - MAMY WAKACJE!! - NOGA Z GAZU

  Cześć pogromcy nudy! Jak mijają Wam wakacje? Pojechaliście w jakieś fajne miejsce? Ja wybrałam się na tor wyścigowy!!

 4. Zaginiony Adam Skórka

  Mężczyzna ostatni raz widziany był 19 grudnia 2019 roku w miejscowości Glinno, gm. Warta. 23-latek do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

 5. Za nami wakacyjne połowinki

  Policjanci z województwa łódzkiego podsumowują ten czas pod kątem bezpieczeństwa na drogach oraz na kąpieliskach. Wakacje, dla dzieci i młodzieży to okres wolny od nauki szkolnej, dla rodzin okres urlopów i wyjazdów na wypoczynek. Dla policjantów to czas wzmożonych działań w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Tegoroczne są o tyle wyjątkowe , że przypadają na stan epidemii koronawirusa co wymaga szczególnych środków. Choć nie ma zakazu przemieszczania się należy pamiętać o unikaniu tłumów i zachowa

 6. Tragiczny wypadek w msc. Łężki - apelujemy o rozwagę!

  Poddębiccy policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek, około godziny 23:00 w miejscowości Łężki (DK 72). W wyniku zdarzenia, pieszy poniósł śmierć na miejscu.

 7. Potrącenie pieszego na pasach

  Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Poddębicach przy ulicy Kaliskiej. Na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia pieszego. 52-letni mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

 8. Doborowe Czwartki w poddębickiej komendzie ruszają już od sierpnia!

  Od sierpnia w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach, ruszają Doborowe Czwartki. W każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach od 14:00 do 16:00, zainteresowani wstąpieniem w policyjne szeregi, podczas wizyty w jednostce, mają możliwość rozwiać swoje wątpliwości lub w przypadku podjęcia decyzji, złożyć stosowne dokumenty. Ponadto od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00, można kontaktować się telefonicznie z Zespołem Kadr Szkolenia i Kontroli, pod nr tel.: 47 845-22-48 lub 47 845-22-49. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Zapraszamy!

 9. Odpowiedzą za nielegalny połów ryb

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Poddębicach zauważyli dwóch mężczyzn, którzy w miejscu zabronionym, nielegalnie łowili ryby. Za złamanie przepisów ustawy o rybactwie śródlądowym grozi do 2 lat więzienia i utrata narzędzi służących do połowu.

 10. Policjanci z Uniejowa dołączyli do #GASZYNCHALLENGE

  Policjanci z Komisariatu Policji w Uniejowie, podjęli wyzwanie #GaszynChallenge w ramach którego zbierane są środki finansowe na leczenie 8-miesięcznej Hani oraz inne dzieci chore na SMA.

Linki

Tagi

bezpieczna droga do szkoły kradzież z włamaniem "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" kradzież zdarzenia drogowe porozumienia Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa handel ludźmi "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" praca w mundurze Uratowany przez policjantów pościg poszukiwany jazda bez uprawnień promocja zawodu policjanta bezpieczny senior zdarzenie drogowe KMZB kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą Moja Komenda koronawirus policja wypadek drogowy autostrada emeryci mapa zagrożeń dzielnicowy bliżej nas wypadek śmiertelny konkurs dopalacze Bezpieczne wakacje 2019 Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny profilaktyka społeczna dzielnicowy tytoń prewencja praca w Policji profilaktyka nietrzeźwy kierujący bezpieczny weekend ruch drogowy bezpieczna woda działania na drodze kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku środki odurzające akcja prewencyjna osoba poszukiwana Twój Dzielnicowy porozumienie debata społeczna bezpieczne wakacje