Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Zobacz SPOT

Najczęściej czytana

 1. Wypadek drogowy w Wylazłowie

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w Wylazłowie. Kierowca pojazdu trafił do szpitala. Policja apeluje o ostrożność!

 2. Zostanę policjantem – wizyta klas mundurowych w poddębickiej komendzie

  10 grudnia 2018 roku policjanci z Poddębic gościli uczniów klas mundurowych z Wojsławic. Młodzież miała okazję poznać szczegóły rekrutacji do pracy w formacji oraz zobaczyć jak na co dzień wygląda służba policjanta.

 3. Odblaskowe Mikołajki

  Poddębiccy policjanci wspólnie z przedstawicielami Urzędu Miasta w Uniejowie zorganizowali dla dzieci uniejowskiej podstawówki niespodziankę. 6 grudnia br. gość specjalny – Święty Mikołaj wraz z dzielnicowymi w ramach akcji „Mikołaj na drodze oraz Dzień Odblasków 2018” wspólnie wręczali najmłodszym upominki.

 4. Zadbajmy o bezpieczny świąteczny czas...

  Przedświąteczny czas w pełni. W centrach handlowych tłumy. Pamiętajmy aby podczas tej "gorączki" zachować zdrowy rozsądek i czujność. Aby okres świąteczno – noworoczny był dla wszystkich spokojny i bezpieczny warto skorzystać z porad , którymi jak co roku dzielą się policjanci.

 5. Pojazd uprzywilejowany - jak zachować się na drodze?

  Czy wszyscy uczestnicy ruchu drogowego wiedzą jak się zachować, kiedy zauważą i usłyszą pojazd uprzywilejowany? Policja przypomina o zasadach bezpieczeństwa w takich sytuacjach oraz apeluje o ostrożność.

 6. Zabezpiecz swój dom i mieszkanie przed włamaniem

  Dom lub mieszkanie to zgromadzony dorobek wielu lat pracy, dlatego warto zrobić wszystko, aby do minimum ograniczyć zagrożenie włamania. Policjanci radzą jak uniknąć tych nieprzyjemnych sytuacji oraz jak chronić własne mienie.

 7. Pluszak dla dziecka po traumatycznych przeżyciach

  Szkoła Podstawowa w Poddębicach przekazała służbom ratowniczym z terenu miasta zabawki zbierane w ramach szkolnej akcji „Miś Ratownik”. Pluszaki trafiły także do poddębickiej komendy. Wszystko po to, aby najmłodsze ofiary traumatycznych przeżyć, choć na chwile zapomniały o trudnej sytuacji.

 8. Nie bądźmy obojętni !

  Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie!

 9. Zginął pod kołami ciągnika

  Policjanci z Poddębic wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do którego doszło na terenie jednej z posesji w gminie Wartkowice. 50-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Poniósł śmierć na miejscu.

 10. Przygnieciony przez ciągnik rolniczy

  Na terenie jednej z posesji w gminie Wartkowice, 82-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy, który na skutek nieprawidłowego zabezpieczenia stoczył się ze wzniesienia. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Łodzi.

Linki

Tagi

pościg osoba poszukiwana porozumienie profilaktyka społeczna kradzież KMZB ruch drogowy porozumienia nietrzeźwy kierujący dzielnicowy plantacja konkurs bezpieczny senior prewencja dzielnicowy bliżej nas Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa bezpieczna woda emeryci Życzenia z okazji Święta Policji mapa zagrożeń "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" jazda bez uprawnień praca w Policji pies służbowy aplikacja Moja Komenda profialktyka społeczna działania prędkość Tydzień Mediacji Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny akcja prewencyjna handel ludźmi wypadek drogowy debata społeczna tytoń zdarzenie drogowe kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku kradzież z włamaniem Twój Dzielnicowy bezpieczna droga do szkoły bezpieczne wakacje dopalacze wypadek śmiertelny Uratowany przez policjantów profilaktyka bezpieczny weekend środki odurzające działania na drodze autostrada "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" poszukiwany