Ostatni dzwonek na przedwakacyjne prelekcje - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Ostatni dzwonek na przedwakacyjne prelekcje

Policjanci z KPP w Poddębicach po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się dziećmi z terenu powiatu, aby porozmawiać o bezpieczeństwie podczas wakacji.

Już jutro zakończenie roku szkolnego, a poddębiccy funkcjonariusze nie ustają w prowadzeniu prelekcji na terenie całego powiatu. Przedszkolaki z Poddębic oraz Wartkowic wraz z uczniami z Wilamowa, Wielenina i Pęczniewa uczestniczyli w ostatnich spotkaniach oraz warsztatach z policjantami w szkole, na boisku oraz nad wodą. Mundurowi kolejny raz przypominali o zasadach bezpieczeństwa w domu, w podróży,  podczas wypoczynku nad wodą oraz prac polowych.
Funkcjonariusze z Poddębic w okresie przedwakacyjnym zrealizowali wiele działań profilaktycznych, jednocześnie zapewnili najmłodszym wiele atrakcji m.in.: pokazy posłuszeństwa psa służbowego Xambo, warsztaty  z pierwszej pomocy przedmedycznej, akcję profilaktyczną nad zbiornikiem Jeziorsko oraz konkurs plastyczny "Moje bezpieczne wakacje 2018" . Wszelkie działania policjantów miały na celu zwrócić uwagę uczestników na bezpieczeństwo podczas spędzania wolnego czasu.

sierż. Sylwia Kaźmierczak, 695-406-267