Uwaga! Objazdy! - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Uwaga! Objazdy!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w msc. Ralewice, gm. Zadzim. Droga W 479 zablokowana – objazd w msc.Grabina.

Z ustaleń policjantów wynika, że 26 czerwca 2018 roku po godz. 14:00 na odcinku drogi wojewódzkiej nr 479 w miejscowości Ralewice gm. Zadzim doszło do z darzenia drogowego udziałem dwóch pojazdów ciężarowych marki Man oraz Iveco. Kierowca jednego z nich został przetransportowany helikopterem LPR do szpitala w Łodzi. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Droga została zablokowana - wyznaczono objazd w msc. Grabina gm. Zadzim.

 

Pomimo wielu apeli kierowcy nadal jeżdżą zbyt nieostrożnie. Policjanci proszą o więcej rozsądku. Bądźmy bardziej rozważni, a za kierownicę wsiadajmy trzeźwi i wypoczęci. Zmęczenie zmniejsza koncentrację oraz obniża czujność. Ponadto deszczowa aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Bezpieczeństwo zależy w dużej mierze od nas samych. Zachowajmy ostrożność, by bezpiecznie dotrzeć do celu.

 

sierż.Sylwia Kaźmierczak, tel. 695-406-267