Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

„Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” - kampania „Narkotyki i dopalacze zabijają”

Pod tym hasłem poddębiccy policjanci przeprowadzili prelekcję dla uczniów Gimnazjum w Poddębicach, przestrzegając przed konsekwencjami zażywania narkotyków oraz dopalaczy.

2 kwietnia 2019 roku mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach spotkali się z miejscowymi gimnazjalistami w ramach kampanii pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają” która ma na celu zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków i nowych narkotyków, tzw. dopalaczy. Młodzież  miała okazję poznać konsekwencje zarówno zdrowotne, prawne, jak i społeczne uzależnienia. Dodatkowo podczas prelekcji uczniowie obejrzeli spot filmowy nawiązujący treścią do tytułu kampanii.

Policja apeluje!

Dbając o bezpieczeństwo naszych bliskich i przyjaciół, nie pozwólmy im przyjmować substancji, których pochodzenia i składu nie znają. Reagujmy i sami stanowczo odmawiajmy, gdy ktoś namawia nas na dopalacze. Nigdy nie wiemy, jak organizm ludzki zachowa się po zażyciu nawet najmniejszej dawki takiej substancji chemicznej.

st.sierż.Sylwia Kaźmierczak, tel. 695-406-267