Śmiertelny wypadek w Rożniatowie - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek w Rożniatowie

Poddębiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 22 maja 2019 roku na drodze W 473 w miejscowości Rożniatów. Na skutek czołowego zderzenia ciężarówki z autem osobowym zginął 38-letni kierowca osobówki.

Do wypadku doszło 22 maja 2019r około godz.14.00 na drodze wojewódzkiej nr 473 w miejscowości Rożniatów w gminie Uniejów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, było to czołowe zderzenie pojazdu ciężarowego marki Renault z samochodem osobowym marki Skoda. Pomimo akcji reanimacyjnej prowadzonej przez załogę pogotowia ratunkowego, 38-letniego kierowcy skody nie udało się uratować. 27-letni mężczyzna kierujący pojazdem ciężarowym trafił do szpitala w Poddębicach. Na miejscu pracowały służby ratownicze. Droga w miejscu wypadku do godziny 20:00 była całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Poddębicach ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policja apeluje o ostrożność!

Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych,brawura, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców, to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Jadąc wolniej i zachowując maksimum ostrożności, bezpiecznie dotrzemy do celu.

sierż. Sylwia Kaźmierczak, tel. 695-406-267

  • Wypadek drogowy, 22 maja 2019 roku na drodze wojewódzkiej nr 473 w miejscowości Rożniatów pod Uniejowem doszło do wypadku drogowego. Zginął  kierowca osobówki. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Na zdjęciu miejsce wypadku. Na drodze dwa wraki pojazdów po zderzeniu czołowym, na miejscu pracują policjanci, strażacy oraz pogotowie ratunkowe. Droga całkowicie zablokowana.