Bal z okazji Święta Policji - SEiRP - Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Bal z okazji Święta Policji

Członkowie poddębickiego koła emerytów i rencistów policyjnych spotkali się na balu z okazji Święta Policji. Miłym akcentem było wręczenie odznaczeń i podziękowań dla członków za wkład i zaangażowanie na rzecz poddębickiego koła.

30 lipca 2016 roku w sali zajazdu „ Skorpion” w Poddębicach odbył się bal z okazji Święta Policji. Spotkanie uroczyście otworzył Prezes Zarządu Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Poddębicach Pan Mariusza Przybyła, który serdecznie przywitał wszystkich członków koła i ich rodziny. Gośćmi honorowymi byli Pan Stanisław Mikołajczyk  członek Zarządu Wojewódzkiego Emerytów i Rencistów policyjnych wraz z małżonką.  Miłym akcentem było wręczenie podziękowań dla członków, którzy od lat wspierają działania poddębickiego koła.

Odznaki za zasługi nadane przez Zarząd Główny SEiRP otrzymali Prezes Zarządu SEiRP w Poddębicach Pan Mariusz Przybyła oraz jeden z członków poddębickiego koła Pan Piotr Czernik. Po przemówieniach i życzeniach wszyscy goście zasiedli do poczęstunku, który został uprzyjemniony dobrą muzyką prezentowaną przez zespół muzyczny „Amigos” z Kałowa. Aby upamiętnić tę uroczystość wszyscy pozowali do pamiątkowych zdjęć.

 

 

Oprac./sporz. Rzecznik prasowy KPP Poddębice st.asp. Elżbieta Tomczak