Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Zobacz SPOT

Najczęściej czytana

 1. 11 listów gończych i 6 nakazów – policja zatrzymała poszukiwanego oszusta

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach zatrzymali mężczyznę poszukiwanego 11 listami gończymi wystawionymi przez 6 prokuratur oraz 3 sądy. 33-latek prowadził swój przestępczy proceder na terenie kilku województw. Teraz przebywa w zakładzie karnym, grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

 2. Zdarzenie drogowe z nietrzeźwym rowerzystą

  Policjanci z KPP w Poddębicach wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego rowerzysty oraz pojazdu ciężarowego, do którego doszło 11 października 2018 roku na terenie gminy Uniejów.

 3. Policyjna prelekcja dla pensjonariuszy

  11 października 2018 roku policjanci z Poddębic ponownie spotkali się z seniorami przebywającymi w Domu Pomocy Społecznej w Gostkowie. Pensjonariusze wysłuchali porad jak nie stać się ofiarą oszustwa oraz jak ważne są elementy odblaskowe w okresie jesienno-zimowym.

 4. Poszukujemy właściciela roweru typu damka

  Rower został znaleziony 21 września 2018 roku w rejonie Cechu Rzemiosł Różnych na ulicy 1 Maja w Poddębicach. W celu jego odbioru oraz szczegółowych informacji proszę kontaktować się z Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych – mł.asp. Bożeną Olejniczak pod nr telefonu 603-096-238 w godzinach od 7:30 do 15:30.

 5. Bezpieczeństwo dla najmłodszych

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…przez cały rok szkolny” prowadzą spotkania we wszystkich placówkach szkolnych na terenie powiatu poddębickiego. Utrwalanie zasad bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży to główny cel mundurowych.

 6. Przedszkolaki z wizytą w poddębickiej komendzie

  Do Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach zawitali mali goście z Przedszkola Publicznego w Poddębicach. Niecodzienna wizyta była dla dzieci okazją do obejrzenia budynku komendy od środka i zapoznania się z pracą funkcjonariuszy. Wiele emocji wzbudziły pomieszczenia, które nie każdy ma okazję zobaczyć z bliska.

 7. Odblaski mogą uratować życie

  Okres jesienno-zimowy to szybko zapadający zmrok, zmienne warunki atmosferyczne i ograniczona widoczność. Wszystko to powoduje , że tzw. niechronieni uczestnicy ruchu, w szczególności piesi, są szczególnie narażeni na niebezpieczeństwo.

 8. Tydzień Mediacji 2018 w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach

  W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji (19 października) oraz Tygodnia Mediacji (15-19 października) Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza całą Polskę do włączenia się w inicjatywę polubownego rozwiązywania sporów.

 9. Zaproszenie na spotkanie „Bezpieczny Senior”

  Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach wraz z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów zaprasza mieszkańców powiatu poddębickiego na spotkanie, które odbędzie się 19 października 2018 roku o godzinie 11:00 w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Poddębicach.

 10. „MASZ PRAWO DO MEDIACJI”

  Wzorem lat ubiegłych w Polsce odbędzie się kolejna (ósma) edycja działań na rzecz promocji mediacji w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji, organizowanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z siecią koordynatorów ds. mediacji oraz organizacjami pozarządowymi reprezentującymi m.in. środowiska mediatorów, kuratorów sądowych czy też polskiego więziennictwa. Tegoroczny Międzynarodowy Dzień Mediacji przypada na dzień 18 października, a z kolei Tydzień Mediacji odbędzie się w dniach 15-19 października 2018 roku. Tak jak w latach ubiegłych, do włączenia się w tę inicjatywę Ministerstwo Sprawiedliwości zaprosiło również polską Policję.

Linki

Tagi

osoba poszukiwana porozumienia akcja prewencyjna aplikacja Moja Komenda KMZB wypadek śmiertelny "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" pościg środki odurzające dopalacze kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą wychłodzenia tytoń Uratowany przez policjantów autostrada mapa zagrożeń narkotyki wypadek drogowy dzielnicowy profialktyka społeczna praca w Policji bezpieczna droga do szkoły dzielnicowy bliżej nas "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" nietrzeźwy kierujący kradzież z włamaniem zdarzenie drogowe emeryci jazda bez uprawnień pies służbowy ruch drogowy handel ludźmi bezpieczne wakacje prewencja bezpieczna woda plantacja Tydzień Mediacji kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku bezpieczny weekend Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa profilaktyka kradzież Życzenia z okazji Święta Policji profilaktyka społeczna działania na drodze konkurs poszukiwany działania prędkość debata społeczna Twój Dzielnicowy