Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Zobacz SPOT

Najczęściej czytana

 1. Niechronieni – policyjne działania

  12 lipca 2018 roku policjanci z KPP w Poddębicach na terenie powiatu przeprowadzą działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa osób pieszych i rowerzystów.

 2. Policyjno-wakacyjne przestrogi

  Poddębiccy policjanci podczas wakacji prowadzą spotkania z dziećmi z terenu powiatu, które spędzają wolny czas w miejscu zamieszkania lub dopiero przygotowują się do wakacyjnego wyjazdu. Tym razem prelekcja miała miejsce w pęczniewskim przedszkolu, podczas której mundurowi omówili z maluchami podstawowe zasady jakie obowiązują w ruchu drogowym, podczas zabaw w domu oraz nad wodą.

 3. Policja apeluje o rozwagę…

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach interweniują w różnych sytuacjach. Często są one wynikiem braku odpowiedzialności i nieprzemyślanych decyzji. 5 lipca 2018 roku niewiele brakowało do poważnych konsekwencji zdarzeń, które miały miejsce na terenie Poddębic.

 4. Auto uderzyło w motocykl

  Policjanci z Poddębic wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w Wilkowicach, gm.Wartkowice. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

 5. Zmienne warunki atmosferyczne nie sprzyjają kierowcom

  Trwają wakacje i szczególnie w czasie weekendów na drogach obserwujemy wzmożony ruch. Aby jednak cieszyć się z udanego urlopu, pamiętajmy aby bezpiecznie dojechać do celu.

 6. Policyjna akcja „Alkohol i narkotyki”

  9 lipca 2018 roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach przeprowadzą działania mające na celu eliminowanie z ruchu drogowego uczestników, którzy za kierownicę wsiedli po spożyciu alkoholu lub środków odurzających.

 7. Rodzicu, czy wiesz gdzie jest teraz Twoje dziecko? Z kim teraz przebywa?

  Wakacyjny odpoczynek to dla dzieci okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi i niestety często czas wolny od nadzoru dorosłych i od odpowiedzialności. A dla dorosłych? Dla tych, którzy są rodzicami czy opiekunami, powinien to być okres zwiększonej koncentracji na dziecku – jego zainteresowaniach, sposobie spędzania wolnego czasu. Okazja do obserwacji zachowań naszych pociech, budowania bliższej relacji nie wtłoczonej w sztywny grafik obowiązków, zajęć szkolnych i pozaszkolnych. Ale też możliwość nauki samodzielności dla dzieci i lekcja odpowiedzialności dla rodziców.

 8. Odpowiedzialny = bezpieczny

  Ulubionym sposobem na spędzenie wolnego czasu latem jest wypoczynek nad wodą. To czas kiedy w pełni możemy się cieszyć wodą, kąpiemy się, pływamy, uprawiamy sporty wodne. Jednak czy zawsze pamiętajmy o bezpieczeństwie? Policjanci z KPP w Poddębicach wspólnie z ratownikami medycznymi „Falck” oraz strażakami PSP w Poddębicach przypominali dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji.

 9. O bezpieczeństwie z pensjonariuszami DPS

  Wizyta poddębickich policjantów w Powiatowym Środowiskowym Domu Pomocy Społecznej w Czepowie była dobrą okazją do przypomnienia zasad bezpieczeństwa na terenie placówki. Seniorzy usłyszeli także jak zareagować na telefon oszusta oraz jak ważne znaczenie w ruchu drogowym mają elementy odblaskowe.

 10. Policyjny patrol wodny na Jeziorsku

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach rozpoczęli służbę na zbiorniku Jeziorsko. Mundurowi będą strzec bezpieczeństwa wypoczywających nad wodą.

Linki

Tagi

praca w Policji profilaktyka społeczna kierownictwo kpp prace polowe profilaktyka tytoń plantacja akcja prewencyjna dopalacze wypadek drogowy zdarzenie drogowe nietrzeźwy kierujący emeryci bezpieczne ferie dzielnicowy środki odurzające aplikacja Moja Komenda osoba poszukiwana kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą debata społeczna porozumienia działania na drodze bezpieczny weekend prewencja kradzież jazda bez uprawnień "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" niewybuch narkotyki nowa komenda pościg bezpieczne wakacje wychłodzenia Uratowany przez policjantów kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku autostrada znicz 2017 mapa zagrożeń "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa ruch drogowy kradzież z włamaniem dzielnicowy bliżej nas wypadek śmiertelny poszukiwany KMZB Twój Dzielnicowy bezpieczna woda konkurs pies służbowy