Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Policjanci uratowali życie 19-latkowi, który chciał popełnić samobójstwo

  Dzięki szybkiej reakcji i zdecydowanej postawy policjantów z Poddębic nie doszło do tragedii.19-latek próbował odebrać sobie życie dokonując głębokich cięć na rękach. Na szczęście pomoc przyszła w porę.

 2. Uratowany przed wychłodzeniem

  Dzielnicowy z Poddębic pomógł mężczyźnie, który przebywał na terenie jednego z pustostanów a z uwagi na niską temperaturę groziło mu wychłodzenie. 36-latek został przewieziony do ośrodka dla bezdomnych w Feliksowie. Dzięki policjantowi wyczerpany mężczyzna znalazł schronienie i opiekę.

 3. O bezpieczeństwie przed feriami

  Niebawem w województwie łódzkim rozpocznie się okres ferii więc policjanci z Poddębic ruszyli do szkół aby przekazać ważne informacje na temat bezpieczeństwa. W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo ..na stoku”, omówiono m.in. zasady bezpieczeństwa na stokach narciarskich a także bezpieczeństwa na drodze.

 4. Wykopano pocisk moździerzowy

  Podczas prac budowlanych nowo powstającego budynku w Poddębicach, operator koparki wykopał niewybuch pochodzący najprawdopodobniej z okresu II wojny światowej. Miejsce znaleziska zostało zabezpieczone przez policjantów do czasu przyjazdu patrolu z jednostki wojskowej.

 5. Z troski o dziadków i babcie nie tylko przy okazji Ich Święta!

  Policjanci uczą seniorów bezpiecznych zachowań przez cały rok. Przy okazji Dnia Babci i Dziadka przypominają o podstawowych zasadach i apelującą do osób mających codzienny kontakt z seniorami o wyczulanie ich na zagrożenia podczas zwykłych rozmów w myśl zasady „Kropla drąży skałę”. W akcje włączyli się także poddębiccy stróże prawa.

 6. 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Jak co roku policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu na ulicach wszystkich województw pojawi się większa liczba patroli. Jeśli będziemy świadkami sytuacji wymagającej interwencji policjantów alarmujmy dzwoniąc pod bezpłatne numery telefonów 997, 112. Oto kilka porad, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Nad zapewnieniem bezpieczeństwa podczas WOŚP czuwać będzie kilka tysięcy policjantów.

 7. Dzielnicowy z Poddębic zatrzymał pijanego kierowcę

  Służba dzielnicowego to nie tylko obchód rejonu służbowego ale przede wszystkim pomoc i sprawna reakcja w każdych sytuacjach także drogowych. Dzięki takiej właśnie reakcji pijany kierowca został wyeliminowany z ruchu.

 8. UWAGA!!! trudne warunki na drodze -kierowco zachowaj ostrożność

  Ostatnio aura nie sprzyja kierującym pojazdami. Na drogach jest ślisko i niebezpiecznie a nagłe opady śniegu spowodowały utrudnienia w ruchu. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności.

 9. Zakręceni bezpieczeństwem przed feriami

  Po raz kolejny policjanci z Poddębic spotkali się z uczniami aby przed feriami przekazać im ważne informacje na temat zagrożeń. Tym razem prelekcja powiązana z warsztatami odbyła się w Szkole Podstawowej w Poddębicach.

 10. UWAGA ! Poszukiwany Artur W. K. - ZATRZYMANY przez policję!

  Poszukiwany Artur W. K. , dzięki skutecznej akcji poszukiwawczej polskiej Policji został zatrzymany dzisiaj w około godziny 16.00 na Pomorzu. Jest podejrzany o dokonanie zabójstwa 20-letniej mieszkanki Zduńskiej Woli W wyniku intensywnych czynności poszukiwawczych policjanci ustalili, że poszukiwany Artur W. może przebywać w Koszalinie. Natychmiast podjęli działania. Mężczyzna został rozpoznany i zatrzymany na jednej z ulic.

Linki

Tagi

kradzież bezpieczny weekend KMZB autostrada dzień odblasków tytoń pościg aplikacja Moja Komenda nowa komenda poszukiwany pies służbowy bezpieczne wakacje prewencja profilaktyka społeczna poszukiwania zaginionego wypadek śmiertelny święta nowa KPP "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" jazda bez uprawnień akcja prewencyjna wychłodzenia ruch drogowy znicz 2017 bezpieczne święta kradzież z włamaniem handel ludźmi "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" prace polowe zniszczenie mienia debata społeczna Uratowany przez policjantów profilaktyka dzielnicowy bliżej nas środki odurzające porozumienia dzielnicowy praca w Policji emeryci kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku mapa zagrożeń Turniej plantacja konkurs narkotyki niewybuch wypadek drogowy nietrzeźwy kierujący nieletni łapki na kierownicę