Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Zobacz SPOT

Najczęściej czytana

 1. Policja apeluje o rozwagę - zdarzenie drogowe w Krępie

  13 kwietnia około 12:30 na drodze W - 473 w miejscowości Krępa gmina Poddębice policjanci z KPP w Poddębicach wykonywali czynności na miejscu poważnego zdarzenia drogowego. 2 osoby trafiły do szpitala w Poddębicach. Ruch odbywał się wahadłowo.

 2. Dni otwarte w poddębickiej komendzie

  11 kwietnia 2018 roku Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach zorganizowała dni otwarte dla osób zainteresowanych pracą w mundurze. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach zwiedzali budynek jednostki oraz poznali procedurę rekrutacyjną naboru kandydatów do Policji.

 3. Zatrzymani w związku z kradzieżą motocykla

  Poddębiccy policjanci w ciągu 3 dni ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży motocykla yamaha. Ponadto funkcjonariusze odzyskali skradzioną maszynę i zatrzymali pasera, który ją kupił. Mieszkaniec gminy Dalików nie spodziewał się tak szybkiej akcji policjantów z Wydziału Kryminalnego. Teraz młodym mężczyznom grozi kara do 5 lat więzienia.

 4. Europejskie działania policji drogowej - Kaskadowy pomiar prędkości

  We wszystkich państwach Unii Europejskiej prowadzone są dzisiaj policyjne działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego TISPOL. Uczestniczy w nich także polska Policja. Policyjne działania pn. „Kaskadowy pomiar prędkości” mają charakter międzynarodowy, a biorą w nich udział funkcjonariusze policji drogowej z ponad dwudziestu krajów Europy, zrzeszonych w międzynarodowej organizacji policji ruchu drogowego TISPOL.

 5. Zadbaj o bezpieczny sezon motocyklowy

  Ładna pogoda zachęca stęsknionych motocyklistów do pierwszych przejażdżek w tym sezonie. Radzimy jak jeździć wczesną wiosną, by nie wpakować się w kłopoty i nie zakończyć sezonu nim na dobre się rozpocznie. Wielu z motocyklistów nie zwraca uwagi na niskie temperatury i jeździ przez cały rok. Znakomita większość chowa jednak swoje maszyny w czeluściach garaży i poświęca zimę na odpoczynek lub planowanie nadchodzącego sezonu.

 6. Zatrzymali stalkera holenderskiej modelki

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach dzięki współpracy z holenderską Policją z Eidhoven w ciągu dwóch dni zatrzymali 27-latka, który za pośrednictwem Internetu nękał modelkę.

 7. WSTĄP W NASZE SZEREGI - uczniowie klas policyjnych w poddębickiej komendzie

  Kierownictwo poddębickiej komendy już po raz kolejny organizuje spotkania z młodzieżą w celu przekazania informacji na temat naboru do policji. Tym razem uczniowie klas o profilu policyjnym z RCKU w Wojsławicach odwiedzili komendę aby poznać tajniki pracy policyjnej oraz dowiedzieć się więcej na temat procedur kwalifikacyjnych.

 8. Odprawa roczna w Poddębicach

  25 stycznia 2018 roku podczas odprawy rocznej w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach podsumowano działania policji za rok 2017. W odprawie udział wzięli: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, kierownictwo KPP w Poddębicach a także zaproszeni goście.

 9. I Ty możesz zostać Policjantem - działania poddębickich stróżów prawa

  Kierownictwo poddębickiej komendy zorganizowało „Dzień Otwarty” dla przyszłych kandydatów do służby. Ponadto w ramach promocji zawodu policjanci przeprowadzili cykl spotkań z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych oraz rodzicami uczniów, podczas których przekazywano informacje na temat naboru do służby w Policji a także możliwości i warunków pracy w tej formacji.

 10. Rozgrywki w Uniejowie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach

  Policjanci z KPP w Poddębicach zorganizowali już III edycję Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Uniejowie. Mundurowi z garnizonu łódzkiego walczyli o 1 miejsce oraz Puchar Komendanta.

Linki

Tagi

"Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" Twój Dzielnicowy tytoń Uratowany przez policjantów profilaktyka praca w Policji bezpieczny weekend nowa komenda dzielnicowy KMZB uszkodzenie mienia mapa zagrożeń emeryci aplikacja Moja Komenda narkotyki bezpieczne ferie prace polowe profilaktyka społeczna bezpieczne święta wypadek śmiertelny graffiti niewybuch święta autostrada osoba poszukiwana zniszczenie mienia wypadek drogowy handel ludźmi znicz 2017 porozumienia wychłodzenia poszukiwany nietrzeźwy kierujący kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" debata społeczna środki odurzające pies służbowy kradzież z włamaniem prewencja konkurs jazda bez uprawnień plantacja ruch drogowy kradzież akcja prewencyjna pościg Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dzielnicowy bliżej nas bezpieczne wakacje