Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Zobacz SPOT

Najczęściej czytana

 1. Dzielnicowy z Poddębic uratował mężczyznę przed wychłodzeniem

  W trudnym okresie zimowym, szczególnie dla osób bezdomnych bądź nieporadnych życiowo, pomoc niosą także policjanci, którzy sprawdzają każdy sygnał o osobach potrzebujących pomocy. Po raz kolejny szybka reakcja dzielnicowego nie doprowadziła do tragedii.

 2. Jak kocha to poczeka – Zwolnij !

  14 lutego to „Dzień Zakochanych” popularnie zwany Walentynkami. Policjanci z garnizonu łódzkiego właśnie w tym wyjątkowym dniu zaplanowali kolejny już raz działania mające na celu zwrócenie uwagi kierujących na sprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pośpiech na drodze nie jest wskazany a bliska nam osoba …jak kocha to poczeka.

 3. Ciężko ranny policjant potrzebuje naszej pomocy!!!

  Marcin na co dzień pełni służbę patrolową na terenie V KP Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. 15 grudnia 2017 roku około godziny 17:40 wraz z koleżanką z patrolu został wezwany do jednego z mieszkań przy ulicy Przemysłowej w Łodzi. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w jednym z mieszkań pod drzwiami leży ranna kobieta. Chęć niesienia pomocy skończyła się dla niego tragicznie.

 4. Bezpieczni w ferie

  Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci i młodzieży z terenu powiatu poddębickiego, którzy czas ferii spędzają w domach, policjanci uczestniczyli w spotkaniu podczas którego przekazywali ważne informacje na temat potencjalnych zagrożeń. Prelekcja odbyła się w ramach warsztatów plastycznych w Poddębickim Domu Kultury.

 5. Walentynki w sieci - STOP cyberprzemocy!

  Walentynkowy Dzień był doskonałą okazją do spotkania z młodzieżą, podczas którego policjanci z Poddębic przekazali wiele cennych porad związanych z bezpieczeństwem w sieci. Podczas prelekcji uczniowie ZSP wysłuchali zagadnień związanych z cyberprzemocą oraz aspektów z zakresu odpowiedzialności karnej.

 6. Czołowo w tira. Dwie ofiary śmiertelne. Policja apeluje o ostrożność!!!

  W miejscowości Stanisławów w gminie Uniejów doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniosły dwie osoby. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault megane zderzył się czołowo z tirem. Policjanci apelują o ostrożność!

 7. UWAGA ! Poszukiwany Artur W. K. - ZATRZYMANY przez policję!

  Poszukiwany Artur W. K. , dzięki skutecznej akcji poszukiwawczej polskiej Policji został zatrzymany dzisiaj w około godziny 16.00 na Pomorzu. Jest podejrzany o dokonanie zabójstwa 20-letniej mieszkanki Zduńskiej Woli W wyniku intensywnych czynności poszukiwawczych policjanci ustalili, że poszukiwany Artur W. może przebywać w Koszalinie. Natychmiast podjęli działania. Mężczyzna został rozpoznany i zatrzymany na jednej z ulic.

 8. Zadbajmy o osoby starsze i samotne!!!

  Kiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada, jest zbliżona do zera, lub niższa, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie!

 9. Zapraszamy na obchody Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112

  Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Łodzi serdecznie zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich z Łodzi oraz województwa łódzkiego na obchody Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek - 12 lutego od 10.00 do 13.00 w Instytucie Europejskim w Łodzi - Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne przy ul. Piotrkowskiej 262.

 10. Odprawa roczna w Poddębicach

  25 stycznia 2018 roku podczas odprawy rocznej w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach podsumowano działania policji za rok 2017. W odprawie udział wzięli: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, kierownictwo KPP w Poddębicach a także zaproszeni goście.

Linki

Tagi

mapa zagrożeń bezpieczne wakacje kradzież nieletni wychłodzenia jazda bez uprawnień kradzież z włamaniem akcja prewencyjna wypadek drogowy Uratowany przez policjantów poszukiwany KMZB "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" środki odurzające Twój Dzielnicowy dzień odblasków niewybuch nietrzeźwy kierujący dzielnicowy emeryci ruch drogowy wypadek śmiertelny "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" święta pies służbowy handel ludźmi bezpieczny weekend prace polowe profilaktyka dzielnicowy bliżej nas konkurs profilaktyka społeczna porozumienia znicz 2017 prewencja tytoń praca w Policji kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku autostrada aplikacja Moja Komenda zniszczenie mienia znicz plantacja nowa komenda PAB ślubowanie narkotyki pościg cyberprzemoc debata społeczna