Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Śmiertelne potrącenie pieszego

  Policjanci zatrzymali sprawcę śmiertelnego wypadku drogowego, który po potrąceniu pieszego uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Policjanci apelują o noszenie elementów odblaskowych!!!

 2. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i widoczność na drodze

  W ramach kontynuacji działań profilaktycznych ukierunkowanych na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży szkolnej, policjanci z Poddębic tym razem odwiedzili licealistów. Tematem przewodnim była Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa a także bezpieczeństwo pieszych.

 3. Trzeźwy poranek –podsumowanie działań

  Policjanci z komend miejskich i powiatowych województwa łódzkiego, 1 grudnia 2016 roku , od wczesnych godzin rannych prowadzili kontrole stanu trzeźwości kierujących. Policyjne patrole można było spotkać na większości dróg, którymi kierujący przemieszczali się do pracy, czy też odwozili dzieci do szkoły.

 4. ALKOHOL I NARKOTYKI – działania policji

  30 listopada 2016 roku policjanci Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach przeprowadzili wzmożone działania pn. " Alkohol i Narkotyki". Celem przedsięwzięcia było wyeliminowanie z ruchu kierowców poruszających się po drogach pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 5. KASKADA- podsumowanie działań

  Policjanci z Wydziału Prewencji i Ruch Drogowego z Poddębic wspólnie z funkcjonariuszami KPP w Łęczycy w dniu 24 listopada 2016 roku w godzinach popołudniowych przeprowadzili na terenie powiatu poddębickiego działania „ KASKADA”.

 6. Piłeś nie jedź!!!

  Jeśli spożywałeś alkohol, nie decyduj się na kierowanie jakimkolwiek pojazdem. Jeśli nie masz pewności co do stanu swojej trzeźwości a chcesz wsiąść za kierownicę pojazdu, przyjdź lub przyjedź środkami komunikacji miejskiej do najbliższej jednostki policji, gdzie nie ponosząc żadnych opłat zbadasz swoją trzeźwość na profesjonalnym i homologowanym urządzeniu.

 7. Chcesz być bezpieczny - załóż odblaski

  Odblaski, prawidłowe reakcje na drodze, zasady bezpiecznej jazdy – to niektóre zagadnienia poruszane podczas spotkania policjantów z uczestnikami Finału konkursu jaki odbył się w Bibliotece Publicznej w Poddębicach.

 8. Wstąpili w szeregi poddębickiej policji

  Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia (...)

 9. Jesteś widoczny-jesteś bezpieczny

  W ramach kontynuacji działań profilaktycznych ukierunkowanych na bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego, policjanci z Poddębic odwiedzili pierwszaków z Poddębic.

 10. Kierowco zwolnij-uwaga na zwierzynę leśną

  Nie wszyscy kierowcy pamiętają o tym, że wjeżdżając w tereny leśne muszą zachować szczególną ostrożność z uwagi na pojawiające się na drodze dzikie zwierzęta. Przy zbyt dużej prędkości kierujący moze nie zdążyć zareagować. Policjanci apelują o zachowanie rozwagi przez kierujących.

Linki

Tagi

podsumowanie wakacji jazda bez uprawnień profilaktyka poszukiwania zaginionego nietrzeźwy kierujący akcja prewencyjna ślubowanie tytoń plantacja debata społeczna graffiti nowa KPP mapa zagrożeń wypadek kolejowy kultura prace polowe Uratowany przez policjantów prewencja kradzież Korpus Służby Cywilnej znicz wypadek drogowy nieletni groźby wypadek śmiertelny kradzież z włamaniem program prewencyjny ŚDM pies zniszczenie mienia przemoc w rodzinie konkurs emeryci ruch drogowy narkotyki wychłodzenia uszkodzenie mienia poszukiwany środki odurzające pies służbowy PAB posz bezpieczny weekend autostrada przestępczość samochodowa pościg służby ponadnormatywne zmuszanie do określonego zachowania kierownictwo kpp porozumienia
zielona strefa
Telefon bezpieczeństwa
Niebieska Linia
Dopalacze - gdzie szukać pomocy?
krajowa
Policja łódzkie
Fotoprzestroga