wtorek, 21 październik 2014
 
 
Aktualności
Jechał wbrew zakazowi i groził policjantom Drukuj

Jechał pijany wbrew zakazowi i groził policjantom.

14 listopada o godzinie 22.45 w Poddębicach na Placu Kościuszki policjanci Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach zauważyli mężczyznę, który podczas jazdy samochodem marki VW Transporter spożywał jakiś napój. W związku z tym policjanci postanowili zatrzymać kierującego. Niestety mężczyzna przyspieszył i nie chciał zatrzymać się do kontroli. Wówczas policjanci natychmiast podjęli pościg i po paru minutach w miejscowości Uniejów zatrzymali pojazd. Kierujący vw wybiegł z pojazdu i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został jednak zatrzymany. Jak się okazało był to 51-letni mieszkaniec gminy Uniejów, który miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów a ponadto znajdował się w stanie nietrzeźwości ( 1,62 promila). Po sprawdzeniu zatrzymanego, policjanci odwieźli mężczyznę do miejsca  zamieszkania. W mieszkaniu sprawca zaczął zachowywać się bardzo agresywnie, ubliżał policjantom i pod ich adresem kierował groźby. W związku z tym sprawca został zatrzymany i przewieziony do aresztu. Pojazd zabezpieczono na parkingu policyjnym. On sam odpowie teraz za nie stosowanie się do wyroku sądowego, prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości  i znieważenie funkcjonariuszy na służbie.

 

Rzecznik KPP Poddębice mł.asp. E.Tomczak

 
Proponował łapówkę policjantom Drukuj

14 listopada o godzinie 18.20 w miejscowości Sworawa, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, podczas rutynowej kontroli drogowej zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu, który kierował samochodem osobowym marki BMW. Mężczyzna ten, w zamian za odstąpienie od zatrzymania dowodu rejestracyjnego od tego pojazdu zaproponował funkcjonariuszom wręczenie korzyści majątkowej. Teraz odpowie za swój czyn za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 

 

 
14.11.2009 r-ponad dwa promile w Golfie Drukuj
14 listopada w miejscowości Uniejów policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca powiatu, który kierował vw golfem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał 2,46 promila w organiźmie.Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Uniejowie.
 
Kolejni pijani rowerzyści Drukuj

13 listopada w Wieleninie i Wilamowie policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

Pierwszy-50-latek miał 2,52 promila, natomiast drugi 53-latek " wydmuchał" 2,02 promila. Teraz odpowiedza za jazdę " na podwójnym gazie". Postępowanie w obu przypadakach prowadzi Komisariat Policji w Uniejowie.

 
Jechał pijany wbrew zakazowi Drukuj
W miejscowości Orzeszków gmina Uniejów policjanci zatrzymali 54-letniego mieszkańca powiatu, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości ( 2,16 promila) a ponadto miał orzeczony zakaz sądowy. Teraz odpowie za swój czyn.Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Uniejowie.
 
<< « start < wstecz 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1626 - 1630 z 2591