czwartek, 30 lipiec 2015
 
 
Aktualności
23.01.2010 r-pożar w Bałdrzychowie Drukuj
23 stycznia o godzinie 14.00 dyżurny poddębickiej komendy został powiadomiony o pożarze w miejscowości Bałdrzychów.Na terenie jednego z zakładów zajmującego się przetwarzaniem parafiny, podczas podgrzewania tej substancji za pomocą palników zasilanych olejem opałowym, doszło do rozszczelnienia zbiornika i zapalenia się w  w jego wnętrzu płynnej parafiny. W Wyniku pożaru zniszczeniu uległy trzy zbiorniki z parafiną oraz częściowemu nadpaleniu uległ dach hali produkcyjnej. Ogólne straty wyniosły 200.000zł. Mienie ubezpieczone. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.
 
KOMUNIKAT! ORD Drukuj

ALKOHOL I NARKOTYKI

 W dniach 25/26 stycznia 2010 roku w godzinach 6.00-6.00 funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach przeprowadzą wzmożone działania celem których jest eliminowanie z ruchu kierujących znajdujących się w stanie nietrzeźwości, lub po użyciu środków działających podobnie do alkoholu (narkotyków). Policjanci będą też zwracać uwagę na stosowanie pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz przewożenie dzieci w wieku do 12 lat i nie przekraczające 150 cm wzrostu bez fotelików.

Rzecznik KPP Poddębice mł.asp. Elżbieta Tomczak

 
Okradli cztery samochody w Poddębicach Drukuj

Aż cztery samochody osobowe zaparkowane na jednym z niestrzeżonych parkingów przyblokowych w Poddębicach zostały okradzione w ciągu jednej nocy .Z opla omegi  złodzieje ukradli radio CB o wartości 360 zł, z dwóch aut marki Daewoo Matiz ukradli dwie sztuki CB radia z anteną i nawigacją GPS o ogólnej wartości 1600 zł. Kolejne czwarte auto, które zostało okradzione to vw T-4.Tutaj łupem padł radioodtwarzacz o wartości 100 zł  Złodzieje nie pogardzili również ośmioma parami rękawic roboczych o wartości 25 zł znajdujących się we wnętrzu pojazdu. Mienie znajdujące się w samochodach nie było ubezpieczone od kradzieży. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 
Kolizja w Businie Drukuj
O godzinie 12.05 w miejscowości Busina doszło do kolizji drogowej. Kierująca samochodem osobowym marki Opel Astra nie zachowała należytej ostrożności podczas wykonywania manewru wymijania w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i lewym bokiem opla uderzyła w samochód ciężarowy marki Scania jadący z przeciwnej strony.Kierujący trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 300 zł.
 
22.01.2010 r - kolizja w Poddębicach Drukuj
22 stycznia o godzinie 8.40 w Poddębicach na ulicy Mickiewicza doszło do kolizji drogowej. Kierująca samochodem osobowym marki nVW Golf jadąc ulicą Mickiewicza w kierunku ulicy Przejazd podczas wykonywania manewru omijania zaparkowanego pojazdu, zjechała na lewy pas ruchu i doprowadziła do bocznego zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem maki Seat. Kierujący trzeźwi. Uszkodzeniu uległy lusterka w obu pojazdach uczestniczących w zdarzeniu.Kierującą golfem mieszankę Sworawy ukarano mandatem karnym w wysokości 300 zł.
 
<< « start < wstecz 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1626 - 1630 z 2733