Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Dwa wypadki w jeden dzień

  Cztery osoby ranne to bilans dwóch wypadków do których doszło 22 sierpnia 2016 br. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Uniejowie na ulicy Wschodniej a do drugiego doszło w Bałdrzychowie.

 2. Przygnieciony przez ciągnik rolniczy

  Na terenie jednej z posesji w gminie Wartkowice, 82-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy, który na skutek nieprawidłowego zabezpieczenia stoczył się ze wzniesienia. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Łodzi.

 3. Wypadek z motocyklistą

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 18 sierpnia w Uniejowie. Kierujący yamahą zderzył się z peugeotem. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał licznych obrażeń i został przetransportowany śmigłowcem ratowniczym do szpitala w Łodzi.

 4. Uwaga na oszustów na A2

  Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżujących policjanci apelują o wzmożoną czujność. Kierowcy jeżdżący autostradą A2 mogą być narażeni na grupę oszustów, którzy nie tylko bazują na naiwności podróżnych, ale przede wszystkim stwarzają poważne zagrożenie na drodze!!!

 5. Kierujący ducato zderzył się z 13-letnim motorowerzystą

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 20 sierpnia o godzinie.19.00 w Ralewicach w gminie Zadzim. Kierujący fiatem uderzył w motorower, którym kierował 13-latek. Chłopak został przewieziony do szpitala w Łodzi.

 6. Wypadek śmiertelny w Człopach

  29 sierpnia 2016 roku o godzinie 16.35 w miejscowości Człopy w gminie Uniejów, kierujący vw passatem z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w betonowy przepust na drodze. Śmierć na miejscu poniósł 19-letni pasażer a kierujący w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem ratowniczym do szpitala w Łodzi.

 7. Wdrażanie „Mapy zagrożeń " i projektu „Dzielnicowy bliżej nas”

  Od 1 września 2016 roku na terenie powiatu poddębickiego ruszy proces wdrażania „Map zagrożeń” oraz Programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Mając na uwadze rozpowszechnienie i realizację tych projektów poddębiccy policjanci aktywnie włączają się w działania.

 8. Nie daj się oszukać -komunikat policji

  Starsze, ufne osoby, są łatwym celem dla oszustów lub złodziei, którzy podając się za rodzinę, urzędników lub sprzedawców, okradają mieszkania, spisują fikcyjne umowy bądź wyłudzają pieniądze. Ostatnio na terenie powiatu poddębickiego pojawiły się osoby, które wykorzystują nieporadność, wiek osób lub ich nieuwagę i okradają ich z pieniędzy.

 9. Przestępczy kwartet w rękach policji

  Policjanci z poddębickiej komendy zatrzymali 4 osoby, które włamały się do jednego ze sklepów spożywczych w gminie Pęczniew skąd wyniosły papierosy, alkohol oraz gotówkę. Teraz grozi im kara do 10 lat więzienia.

 10. Ostatni weekend wakacji 2016

  Przed nami ostatni wakacyjny weekend, który jak co roku stanie pod znakiem powrotów z wypoczynku. Kierowcy powinni spodziewać się wzmożonych kontroli policyjnych na trasach i w miejscach szczególnie niebezpiecznych. Apelujemy do wszystkich powracających z wakacji o rozsądek podczas jazdy, bo tylko on jest gwarantem bezpiecznego dotarcia do celu.

Linki

Tagi

wypadek drogowy nienawiść rasowa autostrada porozumienia przestępstwa na tle seksualnym groźby poszukiwany bezpieczny weekend Uratowany przez policjantów ŚDM akcja MSWiA Młody Bohater nowa KPP emeryci przemoc w rodzinie plantacja konopi indyjskich niewybuch prewencja uszkodzenie mienia niebezpieczne upały debata społeczna dzielnicowy program prewencyjny nietrzeźwy kierujący MSW ślubowanie kierownictwo kpp akcja prewencyjna ćwiczenia nietrzeźwi rodzice dzielnicowy bliżej nas święto policji mapa zagrożeń kradzież z włamaniem wypadek śmiertelny tytoń podziękowania prace polowe posz zniszczenie mienia jazda bez uprawnień wypadek kolejowy pedofila katastrofa w ruchu drogowym kradzież narkotyki ruch drogowy graffiti środki odurzające
zielona strefa
Telefon bezpieczeństwa
Niebieska Linia
Dopalacze - gdzie szukać pomocy?