wtorek, 24 maj 2016
 
 
Aktualności
Ulradli motocykl z Małynia Drukuj
Nieustaleni sprawcy z niezamieszkałego budynku w miejscowości Małyń gmina Pęczniew  ukradli motocykl marki WSK, grzejnik, telewizor oraz frezarkę do drewna o ogólnej wartości 4350 zł na szkodę mieszkańca Łodzi. Mienie nie ubezpieczone.Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Pęczniewie.
 
Ukradli metalową furtkę w Poddębicach Drukuj
6 maja  na jednej z ulic Poddębic w godzinach południowych, policjanci Wydziału Kryminalnego poddębickiej komendy, zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy na ciągniętym przez siebie wózku mieli metalową furtkę. Jak się okazało, furtkę skradli z terenu jednej z posesji w Poddębicach i najprawdopodobniej chcieli sprzedać na złom.35-latek i jego 28-letnia "pomocnica" zostali natychmiast zatrzymani i osadzeni w areszcie.Oboje byli pijani-mieli ponad  2 promile.teraz odpowiedzą za swój czyn.
 
06.05.2010 r-ukradł portfel w Bałdrzychowie Drukuj
Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę mieszkańca powiatu, z terenu jego warsztatu skradł z pozostawionej tam torby portfel wraz z pieniędzmi w kwocie 600 zł oraz dokumenty. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.
 
KOMUNIKAT! ORD Drukuj

ALKOHOL I NARKOTYKI

 W dniach 8/9 maja 2010 roku w godzinach 6.00-6.00 funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach przeprowadzą wzmożone działania celem których jest eliminowanie z ruchu kierujących znajdujących się w stanie nietrzeźwości, lub po użyciu środków działających podobnie do alkoholu (narkotyków). Policjanci będą też zwracać uwagę na stosowanie pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz przewożenie dzieci w wieku do 12 lat i nie przekraczające 150 cm wzrostu bez fotelików.

 

Rzecznik KPP Poddębice mł.asp. Elżbieta Tomczak

 

 
Pijany rowerzysta w Chodakach Drukuj
W miejscowości Chodaki gmina Pęczniew policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał 3,72 promila alkoholu w organiźmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Pęczniewie.
 
<< « start < wstecz 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1626 - 1630 z 2870