poniedziałek, 06 lipiec 2015
 
 
Aktualności
07.01.2010 r-ukradł sprzęt z Pogotowia Energetycznego Drukuj
Nieustalony sprawca z terenu Pogotowia Energetycznego w  dokonał kradzieży młotowiertarki marki Hilti o wartości 3000 zł na szkodę firmy z Olecka. Postepowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.
 
Ruszył Patrol Obywatelski w Zadzimiu Drukuj

 

Ruszył kolejny Patrol Obywatelski w poddębickim.


W ramach porozumienia, zawartego w dniu 16 grudnia 2009 roku pomiędzy Komendantem Powiatowym Policji w Poddębicach a Wójtem Gminy Zadzim, 4 stycznia 2010 roku na teren gminy Zadzim ruszył Patrol Obywatelski.

 

Image

Po wcześniejszej weryfikacji przeprowadzonej przez Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach a także psychologa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, zostały wyłonione dwie osoby ( mężczyzna i kobieta) do pracy w patrolu. Tak jak w przypadku Patrolu w Poddębicach, osoby te wspólnie z funkcjonariuszami poddębickiej komendy oraz samodzielnie, będą wykonywały czynności polegające m.in. na wskazywaniu stwierdzonych nieprawidłowości zarządcom i właścicielom obiektów, bezpiecznych zachowań i sposobów ich unikania, inicjowaniu i organizowaniu akcji dot. bezpieczeństwa np. w zakresie pomocy sąsiedzkiej, zbieraniu informacji o zagrożeniach oraz kontrolowaniu miejsc publicznych.

 Image

 

 Image

 

Nad prawidłowością wykonywania zadań pieczę sprawować będzie z ramienia KPP Poddębice Kierownik Posterunku w Pęczniewie.

 

 

Koordynator Programu-mł.asp. Elżbieta Tomczak

 
06.01.2010 r - zmarł przy drodze Drukuj

Zmarł na drodze w poddębickim.

6 stycznia w godzinach rannych, dyspozytor pogotowia w Poddębicach, powiadomił dyżurnego poddębickiej policji o zgonie mężczyzny w miejscowości Kuciny gmina Dalików. Przejeżdżający tamtędy rano mieszkaniec powiatu, zauważył przy drodze leżącego mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Natychmiast powiadomił pogotowie ratunkowe. Lekarz pogotowia, stwierdził zgon z przyczyn nieznanych, nie wykluczając udziału osób trzecich. Ciało mężczyzny na polecenie Prokuratora zostało zabezpieczone w prosektorium. Pomimo rozpytania mieszkańców pobliskiej miejscowości do chwili obecnej nie udało się ustalić personaliów mężczyzny. Trwają dalsze czynności w celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

 

KOMUNIKAT!

Rysopis mężczyzny:

Wiek około 65-70 lat, wzrost około 170 cm, szczupła budowa ciała, czoło wysokie, włosy średnie zaczesane do góry, brwi krzaczaste, nos duży szeroki, twarz owalna.

Mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru bordowo-czarnego, sweter koloru czarno-białego, spodnie dżinsowe ciemne, skarpety ciemne, buty typu Adidas koloru czarnego ( zdjęcie w załączeniu).

Cecha charakterystyczna: tatuaż na prawym przedramieniu.

 Image

Image

 

 

 Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości zmarłego mężczyzny proszone są o  kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach ul. Narutowicza 2/4

tel.043 678-26-08 lub 997.

 

 

 

Rzecznik KPP Poddębice mł.asp. Elżbieta Tomczak

 
05.01.2010 r-ukradł znak drogowy z Gibaszewa Drukuj
Nieznany sprawca dokonał kradzieży znaku drogowego oznaczającego miejscowość Gibaszew wraz z dwoma metalowymi słupkami o wartości 200 zł na szkodę Urzędu Miejskiego w Poddębicach.
 
04.01.2010 r-rozbił blat w Dąbrówce Drukuj
Nieustalony sprawca rzucając kamieniami w stół ustawiony na terenie jednej z działek letniskowych w miejscowości Dąbrówka Woźnicka, uszkodził jego blat wykonany ze szkła, powodując straty w wysokości 600 zł na szkodę mieszkańca Łodzi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.
 
<< « start < wstecz 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1626 - 1630 z 2709