niedziela, 01 marzec 2015
 
 
Aktualności
Spłoszył go alarm w Kucinach Drukuj
Nieznany sprawca po odgięciu drzwi do strażnicy OSP w Kucinach wszedł do środka z zamiarem przedostania się do przylegających pomieszczeń sklepowych lecz nie udało mu się to z uwagi na brak połączenia dlatego wszedł na dach budynku, gdzie wyciął otwór, którym dostał się do środka sklepu. Tu  został jednak spłoszony załączonym alarmem antywłamaniowym. W wyniku działania sprawcy w sklepie i OSP powstały uszkodzenia o wartości 500 zł. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.
 
04.12.2009 r - kradł prąd w Bąkach Drukuj
W miejscowości Bąki gmina Pęczniew, 60-letni mieszkaniec Bąków poprzez wykonanie nielegalnego przyłącza do linii napowietrznej dokonywał kradzieży prądu na szkodę Zakładu Energetycznego Łódź-Teren.Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Pęczniewie.
 
MIKOŁAJ NA DRODZE 2009 Drukuj

 

                        "MIKOŁAJ NA DRODZE 2009”

Image


            4 grudnia 2009 r. funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji poddębickiej komendy przeprowadzili działania pod hasłem „ Mikołaj na drodze 2009”, podczas których policjant wraz z Mikołajem w okolicy Szkoły Podstawowej w Poddębicach rozdawali upominki dzieciom.

Image

Image

 

Upominkami były komplety oświetleniowe do rowerów, kamizelki odblaskowe, książeczki poglądowe oraz słodycze, które ufundowali przedstawiciele WORD w Sieradzu. Otrzymało je około 150 dzieci, które prawidłowo odpowiedziały na pytania dotyczące prawidłowego zachowania się na drodze.

Image

Image

Akcja miała na celu popularyzację bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród młodych uczestników ruchu drogowego, którzy codziennie pieszo, na rowerze lub środkami komunikacji publicznej pokonują drogę do i ze szkoły.

 

 

Rzecznik KPP Poddębice mł.asp. Elżbieta Tomczak           

 

 

 

 

 

 

 

 

 
03.12.2009 r - Pijany w Felicjanowie Drukuj
3 grudnia w miejscowości Felicjanów policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu, który kierował samochodem ossbowym marki VW Passat mając 2,16 promila alkoholu w organiźmie.  Teraz odpowie za jazdę " na podwójnym" gazie.
 
Okradł VW w Poddębicach Drukuj
W Poddębicach na ulicy Południowej nieznany sprawca z zaparkowanego na niestrzeżonym parkingu samochodu osobowego marki VW Polo skradł radioodtwarzacz, płyty CD, portfel, dokumenty na szkodę właściciela. Łączna suma strat wyniosła 225 zł. Pojazd nie ubezpieczony od kradzieży. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.
 
<< « start < wstecz 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1626 - 1630 z 2644