poniedziałek, 05 październik 2015
 
 
Aktualności
BEZPIECZNE FERIE 2010 Drukuj

BEZPIECZNE FERIE W PODDĘBICKIM

W ramach działań prewencyjnych pod hasłem „ Bezpieczne Ferie 2010” policjanci Wydziału Prewencji oraz ruchu drogowego poddębickiej komendy spotykają się z dziećmi z terenu powiatu. Podczas prelekcji dzieciom przekazywane są  zagadnienia związane z bezpieczeństwem w czasie zbliżających się ferii zimowych.
 
 Image
 
Image
 
Główny nacisk położono na bezpieczeństwo podczas gier i zabaw na śniegu, korzystaniu z bezpiecznych lodowisk oraz kontakcie z osobą nieznajomą. Policjanci ruchu drogowego przypomnieli dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze.
 
Image
 
Image
 
Uczniom szkół podstawowych przekazano kalendarz opracowany przez WORD z Sieradza, który przedstawia znaki drogowe natomiast milusińscy z przedszkola pozowali do pamiątkowych zdjęć z funkcjonariuszami.
Działania te prowadzone będą do końca tygodnia na terenie całego powiatu poddębickiego
 
 
rzecznik  KPP Poddębice
 
Ukradli pieniądze z kasy fiskalnej Drukuj
9 lutego po godzinie 17.00 do jednego ze sklepów w Poddębicach weszło kilka osób, które po odwróceniu uwagi sprzedawczyni, ukradli z kasy fiskalnej pieniądze w kwocie 420 zł i oddalili się w nieznanym kierunku. Mienie  nie było ubezpieczone. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.
 
Pijany i wbrew zakazowi. Drukuj
W miejscowości Chropy policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca Łodzi, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał 0,94 promila alkoholu w organiźmie. Ponadto okazało się, że kierował rowerem wbrew zakazowi sądowemu. Teraz odpowie za swój czyn.
 
09.02.2010 r - wypadek w Siedlątkowie Drukuj
9 kutego o godzinie 13.35 w miejscowości Siedlątków doszło do wypadku drogowego. 57-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, kierując samochodem osobowym marki Ford Mondeo, na oblodzonej powierzchni drogi nie dostosował prędkości oraz techniki jazdy do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem marki VW Golf kierowanym przez 41-letniego mieszkańca powiatu poddębickiego. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała w postaci stłuczenia klatki piersiowej oraz urazu nóg doznał kierowca golfa i został umieszczony w szpitalu w Sieradzu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Pęczniewie.
 
Okradł w sklepie Drukuj
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej na terenie sklepu w miejscowości Grabina gmina Pęczniew, wyciągnął z kieszeni jej płaszcza portfel z pieniędzmi i oddalił się w nieznanym kierunku. Okazało się, że sprawca skradł około 2000 zł. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Pęczniewie.
 
<< « start < wstecz 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1626 - 1630 z 2764