niedziela, 23 listopad 2014
 
 
Aktualności
Okradli działkę w Wilkowie Drukuj
W miejscowości Wilków gmina Poddębice, nieznany sprawca po uprzednim wyłamaniu drzwi balkonowych wszedł do wnętrza domku letniskowego skąd dokonał kradzieży wielu artykułów domowego użytku oraz różnego rodzaju kosmetyków o łącznej wartości 1410 zł na szkodę mieszkańca Łodzi. Mienie nie było ubezpieczone. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.
 
Okradli działkę w Siedlątkowie Drukuj
20 listopada w miejscowości Siedlątków gmina Pęczniew, nieustaleni sprawcy po uprzednim wyłamaniu zamka w drzwiach wejściowych do domku letniskowego, weszli do środka skąd dokonali kradzieży różnych przedmiotów.Poszkodowana mieszkanka Łodzi nie była w stanie określić wartości szkody.Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Pęczniewie.
 
Okradli VW Drukuj
19 listopada w nocy, w Poddębicach na ulicy Przejazd,nieustaleni sprawcy po uprzednim wyłamaniu zamka w drzwiach VW dostali się do środka skąd skradli radioodtwarzacz, nawigację satelitarną oraz CB radio o łącznej wartości 1000 zł na szkodę mieszkańca Łowicza.Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.
 
Komunikat! ALKOHOL I NARKOTYKI Drukuj

ALKOHOL I NARKOTYKI

 W dniach 23/24 listopada w godzinach 6.00-6.00 funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach przeprowadzą wzmożone działania celem których jest eliminowanie z ruchu kierujących znajdujących się w stanie nietrzeźwości, lub po użyciu środków działających podobnie do alkoholu (narkotyków). Policjanci będą też zwracać uwagę na stosowanie pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz przewożenie dzieci w wieku do 12 lat i nie przekraczające 150 cm wzrostu bez fotelików.

 

Rzecznik KPP Poddębice mł.asp. Elżbieta Tomczak

 

 
Ponad dwa promile w Kłódnej Drukuj
W miejscowości Kłódna gmina Wartkowice, policjanci zatrzymali 49-letniego mieszkańca powiatu, który kierował rowerem po drodze publicznej mając 2,32 promila w organiźmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu za co grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.Postepowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Pęczniewie.
 
<< « start < wstecz 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1626 - 1630 z 2607