czwartek, 28 maj 2015
 
 
Aktualności
07.12.2008 r. Drukuj
Policjanci z KPP w Poddębicach w trakcie pełnienia służby w miejscowości Praga, gmina Poddębice ujawnili kolejnego nietrzeźwego rowerzystę. Okazało się, że zatrzymany 42 letni mężczyzna miał ponad 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dochodzenie w tej sprawie powadzą funkcjonariusze z KPP w Poddębicach
 
05.12.2008 r. Drukuj
Policjanci z KPP w Poddębicach wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło na terenie Zespołu Szkół w Dalikowie. Jak ustalono 15 letni uczeń tej szkoły podczas przerwy międzylekcyjnej na terenie obiektu uderzył bez powodu ręką w klatkę piersiową nieletniego 13 letniego mieszkańca gminy Dalików. Po zaistnieniu zdarzenia sprawca zbiegł z terenu szkoły.
 
W budynku Starostwa Powiatowego w Poddębicach o godzinie 13.00 odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie dwóch policyjnych radiowozów oznakowanych marki KIA Ceed i latarek. Pojazdy zostały zakupione przy współudzile środków finansowych przekazanych przez samorząd powiatu poddębickiego oraz samorządy gmin Pęczniew, Wartkowice i Zadzim. Nowe radiowozy zostaną przekazane do Posterunku Policji w Pęczniewie i Wartkowicach.
 
02.12.2008 r. Drukuj

Kolejnych dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali policjanci z naszej jednostki. Pierwsza z zatrzymanych osób kierowała rowerem w miejscowości Nowa Wieś gmina Poddębice i była nią 55 letnia kobieta. Po przeprowadzeniu badania okazało się, że kobieta miała ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Drugi z zatrzymanych 30 letni mieszkaniec powiatu kierował samochodem marki Volkswagen Polo i poruszał się po miejscowości Sworawa, gmina Poddębice. Mężczyzna również znajdował się w stanie nietrzeźwości i miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Policjanci z KPP w Poddębicach prowadzą intensywne czynności śledcze w sprawie kradzieży z włamaniem dokonanej do budynku Kościoła Parafialnego Św. Jana Chrzciciela w miejscowości Budzynek,  gmina Dalików. Sprawcy włamania z wnętrza kościoła dokonali kradzieży obrazu z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej oraz drugiego obrazu olejnego, który porzucili przed budynkiem kościoła. Krzdzieży dokonano na szkodę Parafii Rzymsko-Katolickiej w Budzynku. 

 
01.12.2008 r. Drukuj
Policjanci z KPP w Poddębicach w miejscowości Praga, gmina Poddębice zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen Lupo. Kierującym okazał się 30 letni mieszkaniec powiatu poddębickiego, który jak się okazało podczas badania stanu trzeźwości znajdował się w stanie nietrzeźwości i miał ponad 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna kierując samochodem nie zastosował sie do zakazu prowadzenia pojazdów w ruchu lądowym orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Łasku Sąd Grodzki w Poddębicach.
 
30.11.2008 r. Drukuj
Policjanci z KPP w Poddebicach w trakcie wykonywania czynnosci służbowych odnaleźli skradziony kilka dni wcześniej samochód osobowy marki Seat Toledo. Użyty na miejscu odnalezienia pojazdu pies służbowy podjął trop i doprowadził do pobliskich zabudowań gdzie odnaleziono sprawcę kradzieży samochodu 20 letniego mieszkańca powiatu poddębickiego. Mężczyznę zatrzymano do dyspozycji Prokuratora.
 
<< « start < wstecz 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2351 - 2355 z 2689