piątek, 24 październik 2014
 
 
Aktualności
31.08.2008 Drukuj
w miejscowości  Stanisławów  policjanci zatrzymali  33-letniego mieszkańca powiatu, który wbrew zakazowi sądu kierował rowerem po drodze publicznej, znajdując sie w stanie nietrzeźwości (1,81 mg/l). Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Uniejowie.
 
30.08.2008 r Drukuj

W miejscowości Wola Pomianowa gmina Pęczniew policjanci zatrzymali 55-letniego mieszkańca powiatu który kierowal rowerem po drodze publicznej znajdując sie w stanie nietrzeźwości ( 0,53 mg/l). Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Pęczniewie.

 

W miejscowości Zieleń o godzinie 19.20 policjanci zatrzymali 49-letniego  mieszkańca powiatu, który kierując samochodem osobowym marki Opel Corsa podczas manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Ford Mondeo kierowanym przez 26-letniego mieszkańca Łodzi. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Uniejowie.

 

W miejscowości Skotniki  policjanci zatrzymali 56-letni mieszkańca  Łodzi który kierował samochodem osobowym marki Skoda FavoriT po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości ( !,16 mg/l). Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Uniejowie.

 

 
29.08.2008 r Drukuj

W miejscowości Wierzchy gmina Pęczniew 29-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego kierując samochodem osobowym marki BMW na łuku drogi przy opadach deszczu nie dostosował prędkości i techniki jazdy do warunków panujących na drodze i zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie uderzył w prawidłowo jadący samochód Transporter kierowanym przez 30-letniego mieszkańca powiatu zduńskowolskiego, który w wyniku zdarzenia doznał urazu głowy i brzucha i został przewieziony do szpitala w Sieradzu. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Pęczniewie.

 

W miejscowości Uniejów na ulicy Kościelnickiej 23-letni mieszkaniec Poddębic dokonując załadunku drewnianych palet przy użyciu koparki doprowadził do zsunięcia sie jednej z palet wprost pod nadjeżdżający samochód marki Hyunday kierowanym przez 22-letniego mieszkańca powiatu . ten chcąc uniknąć zderzenia z paletą odbił gwałtownie w lewo i uderzył w słup energetyczny. w wyniku zdarzenia doznał on obrażeń kręgosłupa, głowy oraz klatki piersiowej natomiast pasażer Hyndaya 18-letni mieszkaniec powiatu doznał wstrząśnienia mózgu i ogólnych potłuczeń. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Uniejowie. 

 
KOMUNIKAT-Dyżur telefoniczny Drukuj

Działania prewencyjne- BEZPIECZNA SZKOŁA

 W dniach 1-12 września 2008 roku funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego i Sekcji Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach przeprowadzą działania, celem których będzie podniesienie poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego w okresie pierwszych dni roku szkolnego. Podczas  tych działań policjanci dokonają wzmożonych kontroli autobusów przewożących dzieci i  młodzież do szkoły. Ponadto częściej niż zwykle, będą dokonywane kontrole prędkości pojazdów w rejonach szkół, w szczególności w dni szkolne. Podczas kontroli drogowych policjanci zwrócą szczególna uwagę na  zapinane pasy przez pasażerów pojazdów a także na foteliki przy przewożeniu dzieci w wieku poniżej 12 lat, których wzrost nie przekroczył 150 cm. 

Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu oraz pieszych a także przekazywanie wszelkich uwag co do bezpieczeństwa najmłodszych, w dniach 3-4 września  w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach zostanie uruchomiony dyżur telefoniczny. W godzinach 8.00-16.00 pod numerem  telefonu 043-678-94-43 można zgłaszać wszelkie uwagi na temat bezpieczeństwa a w pozostałych godzinach zgłaszać takie uwagi dyżurnemu jednostki pod numerem 043-678-26-08.

 
27.08.2008 r Drukuj

W miejscowości Sarnów gmina Poddębice 59-letni mieszkaniec powiatu  dokonywał nielegalnego poboru energii elektrycznej na szkodę Zakładu Energetycznego Łódź-Teren. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 

W miejscowości Wilczków gmina Poddębice policjanci zatrzymali 56-letniego mieszkańca powiatu, który pomimo zakazu Sądowego kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości (0,82 mg/l). Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 
<< « start < wstecz 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2351 - 2355 z 2597