Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Zobacz SPOT

Najczęściej czytana

 1. Policja apeluje o rozwagę - zdarzenie drogowe w Krępie

  13 kwietnia około 12:30 na drodze W - 473 w miejscowości Krępa gmina Poddębice policjanci z KPP w Poddębicach wykonywali czynności na miejscu poważnego zdarzenia drogowego. 2 osoby trafiły do szpitala w Poddębicach. Ruch odbywał się wahadłowo.

 2. Dni otwarte w poddębickiej komendzie

  11 kwietnia 2018 roku Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach zorganizowała dni otwarte dla osób zainteresowanych pracą w mundurze. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach zwiedzali budynek jednostki oraz poznali procedurę rekrutacyjną naboru kandydatów do Policji.

 3. Zatrzymani w związku z kradzieżą motocykla

  Poddębiccy policjanci w ciągu 3 dni ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży motocykla yamaha. Ponadto funkcjonariusze odzyskali skradzioną maszynę i zatrzymali pasera, który ją kupił. Mieszkaniec gminy Dalików nie spodziewał się tak szybkiej akcji policjantów z Wydziału Kryminalnego. Teraz młodym mężczyznom grozi kara do 5 lat więzienia.

 4. Europejskie działania policji drogowej - Kaskadowy pomiar prędkości

  We wszystkich państwach Unii Europejskiej prowadzone są dzisiaj policyjne działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego TISPOL. Uczestniczy w nich także polska Policja. Policyjne działania pn. „Kaskadowy pomiar prędkości” mają charakter międzynarodowy, a biorą w nich udział funkcjonariusze policji drogowej z ponad dwudziestu krajów Europy, zrzeszonych w międzynarodowej organizacji policji ruchu drogowego TISPOL.

 5. Zadbaj o bezpieczny sezon motocyklowy

  Ładna pogoda zachęca stęsknionych motocyklistów do pierwszych przejażdżek w tym sezonie. Radzimy jak jeździć wczesną wiosną, by nie wpakować się w kłopoty i nie zakończyć sezonu nim na dobre się rozpocznie. Wielu z motocyklistów nie zwraca uwagi na niskie temperatury i jeździ przez cały rok. Znakomita większość chowa jednak swoje maszyny w czeluściach garaży i poświęca zimę na odpoczynek lub planowanie nadchodzącego sezonu.

 6. Zatrzymali stalkera holenderskiej modelki

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach dzięki współpracy z holenderską Policją z Eidhoven w ciągu dwóch dni zatrzymali 27-latka, który za pośrednictwem Internetu nękał modelkę.

 7. WSTĄP W NASZE SZEREGI - uczniowie klas policyjnych w poddębickiej komendzie

  Kierownictwo poddębickiej komendy już po raz kolejny organizuje spotkania z młodzieżą w celu przekazania informacji na temat naboru do policji. Tym razem uczniowie klas o profilu policyjnym z RCKU w Wojsławicach odwiedzili komendę aby poznać tajniki pracy policyjnej oraz dowiedzieć się więcej na temat procedur kwalifikacyjnych.

 8. Odprawa roczna w Poddębicach

  25 stycznia 2018 roku podczas odprawy rocznej w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach podsumowano działania policji za rok 2017. W odprawie udział wzięli: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, kierownictwo KPP w Poddębicach a także zaproszeni goście.

 9. I Ty możesz zostać Policjantem - działania poddębickich stróżów prawa

  Kierownictwo poddębickiej komendy zorganizowało „Dzień Otwarty” dla przyszłych kandydatów do służby. Ponadto w ramach promocji zawodu policjanci przeprowadzili cykl spotkań z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych oraz rodzicami uczniów, podczas których przekazywano informacje na temat naboru do służby w Policji a także możliwości i warunków pracy w tej formacji.

 10. Rozgrywki w Uniejowie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach

  Policjanci z KPP w Poddębicach zorganizowali już III edycję Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Uniejowie. Mundurowi z garnizonu łódzkiego walczyli o 1 miejsce oraz Puchar Komendanta.

Linki

Tagi

emeryci kradzież z włamaniem konkurs narkotyki profilaktyka zniszczenie mienia praca w Policji jazda bez uprawnień niewybuch mapa zagrożeń dzielnicowy bliżej nas znicz 2017 tytoń KMZB "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" bezpieczne ferie osoba poszukiwana debata społeczna kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku kradzież akcja prewencyjna nietrzeźwy kierujący pościg Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa wypadek drogowy wypadek śmiertelny uszkodzenie mienia porozumienia autostrada wychłodzenia Uratowany przez policjantów środki odurzające święta graffiti Twój Dzielnicowy bezpieczne święta ruch drogowy prewencja handel ludźmi bezpieczne wakacje plantacja pies służbowy bezpieczny weekend prace polowe nowa komenda poszukiwany profilaktyka społeczna dzielnicowy aplikacja Moja Komenda "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą"