środa, 03 wrzesień 2014
 
 
Aktualności
29.07.2008 r Drukuj

29.07.2008 r

W związku ze zgłoszeniem telefoniczny ,o godzinie 6.40 policjanci KPP Poddębice udali się  do miejscowości Zalesie gmina Zadzim, gdzie pod wiaduktem kolejowym stał samochód ciężarowy marki Mercedes Benz wraz z naczepą na numerach warszawskich, który uniemożliwiał innym użytkownikom drogi przejazd przez wiadukt. Samochód był otwarty, kluczyki znajdowały się w stacyjce. Samochód posiadał widoczne otarcia lakieru na prawej stronie błotnika oraz zarysowania prawego przedniego kierunkowskazu. W wyniku penetracji terenu, policjanci ujawnili kierowcę tira, którym okazał się 27-letni mieszkaniec powiatu płockiego. Podał on policjantom,że zabłądził w czasie jazdy i podczas przejazdu przez wiadukt uderzył w niego i zaklinował się. Po tym fakcie pozostawił niezabezpieczone auto i zabrał ze sobą 5 piw, które postanowił wypić. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy, wynik-0,58 mg/l. Sprawcę dowieziono do KPP Poddębice i po wstępnie przeprowadzonych czynnościach zwolniono do domu. Samochód przekazano właścicielowi pojazdu-mieszkańcowi powiatu płockiego. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 

W Poddębicach na ul. Wesołej o godzinie 11.00 nieustalony sprawca dokonał kradzieży dwóch żeliwnych pokryw studzienek kanalizacji sanitarnej na szkodę Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Poddębicach na łączna wartość 500 zł. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 

W miejscowości Bałdrzychów gmina Poddębice o godzinie 13.00 policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca powiatu, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując sie w stanie  nietrzeźwości (1,43 mg/l). Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 

W miejscowości Uniejów o godzinie 20.50 policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca Uniejowa, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości ( 1,11 mg/l). Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Uniejowie.

 
25.07.2008 r Drukuj

25.07.2008 r

W miejscowości Zaborów gmina Uniejów nieznany wykorzystując sen kierowcy na parkingu Autostrady A-2, przy użyciu nieustalonego narzędzia dokonał przecięcia plandeki naczepy oraz uszkodzenia kartonowego pudła zawierającego części do sprzętu AGD, powodując straty w wysokości 500 zł na szkodę właściciela pojazdu. Postępowanie prowadzi Komenda Policji w Uniejowie.

 

W miejscowości Jerzew gmina Peczniew nieustaleni sprawcy  uszkodzili samochód osobowy Opel Vectra w ten sposób, że powybijali w nim szyby powodując straty w wysokości 2000 zł na szkodę mieszkańca powiatu. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pęczniewie.

 

W Miejscowości Kałów gmina Poddębice policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości ( 1,50 mg/l). Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 
24.07.2008 r Drukuj

24.07.2008 r

Na terenie niezamieszkałej i zdewastowanej posesji w msc.Księże Młyny gmina Pęczniew, nieznana osoba przechowywała niezabezpieczone dokumenty z okresu lat 1989-1997 w postaci różnego rodzaju kwestionariuszy, wniosków mających związek z działalnością Partii Politycznych samoobrona oraz Porozumienia Centrum. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 

W miejscowości Wilków gmina Poddębice nieustalony sprawca po przecięciu siatki ogrodzeniowej wszedł na teren budowy i dokonał kradzieży 500 kg cementu na kwotę 240 zł na szkodę mieszkańca powiatu..Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 
23.07.2008 r Drukuj

23.07.2008 r

W miejscowości Bałdrzychów o godz. 13.00  policjanci zatrzymali 27-letniego mieskańca powiatu, który wbrew zakazowi sądowemu kierował  rowerem po drodze publicznej. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 
21.07.2008 r - Pijany lekarz w pracy Drukuj
 
        Policjanci ujawnili nietrzeźwego lekarza, który dyżurował w szpitalu.  W nocy z 20 na 21 lipca patrol policji z Poddębic przybył do szpitala, aby zasięgnąć informacji o stanie zdrowia mężczyzny, który odniósł obrażenia w zdarzeniu drogowym i został umieszczony w szpitalu na obserwacji. Policjanci chcieli porozmawiać z lekarzem dyżurnym jednak chirurg nie wyszedł do mundurowych, a wręcz ukrył się w pokoju służbowym. Policjanci postanowili przyjrzeć się dziwnie zachowującemu się lekarzowi i zbadać jego trzeźwość.  W związku z tym o swoich przypuszczeniach starszy posterunkowy i posterunkowy powiadomili przełożonego lekarza  poczym zbadali stan trzeźwości „podejrzanego” chirurga. 50-letni medyk – mieszkaniec Kutna dyżurujący na oddziale miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Pozostały personel dyżurujący wraz z lekarzem był trzeźwy. Dyrektor szpitala natychmiast odsunął nietrzeźwego lekarza od wykonywania obowiązków  i wyznaczył innego doktora, który przejął dyżur. Po wytrzeźwieniu nieodpowiedzialny lekarz zostanie przesłuchany. Najprawdopodobniej zostaną mu postawione zarzuty  narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pomimo szczególnego obowiązku opieki wynikającego z ustawy o zawodzie lekarskim. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
 
 
 
 
 
W miejscowości Bałdrzychów gmina Poddębice o godz. 15.30 policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości ( 0,70mg/l). Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.
 
<< « start < wstecz 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2351 - 2355 z 2568