sobota, 28 luty 2015
 
 
Aktualności
24.10.2008 r - pobił na przerwie Drukuj

18-latek pobił kolegę.

 

Podczas przerwy lekcyjnej na terenie internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach, 18-letni uczeń szkoły bez powodu kopnął w brzuch a następnie uderzył pięścią w twarz kolegę z klasy, powodując u niego obrażenia w postaci pęknięcia kości nosa. Pokrzywdzony po udzieleniu pomocy ambulatoryjnej został zwolniony do domu. W stosunku do sprawcy prowadzone jest postępowanie przez Komendę Powiatową Policji w Poddębicach.

 
Jechał wbrew zakazowi Drukuj
W Poddębicach na ulicy Narutowicza o godzinie 15.35 policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu, który wbrew zakazowi sądowemu kierował samochodem osobowym marki Opel Astra po drodze publicznej. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.
 
23.10.2008 r - okradł własną babcię Drukuj

 

Okradł własną babcię.

 16-letni mieszkaniec Poddębic, wykorzystując sen swojej babci, z kieszeni jej spodni dokonał kradzieży portfela wraz z zawartością pieniędzy w kwocie 10 zł oraz dowodu osobistego i książeczki rencisty. Sprawca po dokonaniu kradzieży oddalił się w nieznanym kierunku. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 

 
22.10.2008 r Drukuj

 

W Poddębicach na Targowisku miejskim nieustalony sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej w trakcie zakupów, z jej torebki dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy w kwocie 260 zł, legitymacji kombatanckiej i dowodu osobistego na szkodę mieszkanki gminy Wartkowic. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 

W miejscowości Dąbrówka Woźnicka  44-letni mieszkaniec województwa łódzkiego dokonał włamania do domku letniskowego z którego skradł artykuły spożywcze o wartości 100 zł na szkodę mieszkanki Łodzi. Mienie nie było ubezpieczone. Postepowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddebicach.

 

W Poddebicach na ulicy Łódzkiej 38-letni mieszkaniec Sieradza idąc ulicą, najprawdoppdobniej na skutek ataku epilepsji stracił równowagę i przewrócił sie na jezdnię obok nadjeżdżającego samochodu ciężarowego marki Renault Magnum  kierowanym przez mieszkańca powiatu sochaczewskiego. W  wyniku zdarzenia pieszy doznał urazu głowy i został przetransportowany śmigłowcem do szpitala  WAM w Łodzi. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddebicach.

 
21.10.2008 r-wypił, jechał i uciekł. Drukuj

 

W miejscowości Borki Lipkowskie gmina Poddębice policjanci zatrzymali 65-letniego mieszkańca powiatu, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości ( 0,78 mg/l). Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 WYPIŁ,JECHAŁ I UCIEKŁ

W miejscowości Feliksów gmina Poddębice  47-letni mieszkaniec powiatu ,  kierując samochodem osobowym marki Opel Vectra na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Następnie pozostawiając w pojeździe pasażera w stanie nietrzeźwości 47-letniego mężczyznę, który nie doznał obrażeń, oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku penetracji terenu policjanci zatrzymali kierowcę Opla, który znajdowal się w stanie nietrzeźwości ( 1,54 mg/l). Od kierującego pobrano krew do badań i osadzonogo w areszcie. Postepowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 
<< « start < wstecz 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2351 - 2355 z 2644