Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Pijany uderzył w mazdę i odjechał z miejsca zdarzenia. Jest już w rękach policji.

  Prawie 3 promile miał mieszkaniec powiatu poddębickiego, który kierując daihatsu uderzył w mazdę. Mężczyzna po zdarzeniu odjechał do domu, gdzie został zatrzymany przez policjantów. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 2. Zlikwidowana nielegalna uprawa konopi i „lewy” tytoń

  Kryminalni z Poddębic zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Zabezpieczono 11 krzaków roślin z których można było uzyskać 300 gramów narkotyku o wartości około 8.000 zł. Zabezpieczono także akcesoria służące do wytwarzania narkotyków oraz nielegalny tytoń. 21-letniemu mieszkańcowi Łodzi grozi teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 3. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk wraz z I Zastępcą nadinsp. Andrzejem Szymczykiem, Zastępcą nadinsp. Janem Lachem oraz Zastępcą nadinsp. Heleną Michalak złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 4. Śmiertelny wypadek.

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na terenie gminy Wartkowice na drodze wojewódzkiej W-469. W wyniku zdarzenia kierujący 29-letni mieszkaniec gm. Dalików poniósł śmierć na miejscu.

 5. Policyjne działania na rzecz bezpieczeństwa nad wodą

  Teren powiatu poddębickiego charakteryzuje się znacznym nasyceniem akwenami co w dużym stopniu wpływa na organizacje różnego rodzaju imprez rozrywkowych jak również sprzyja letniemu wypoczynkowi zarówno mieszkańcom powiatu jak i wczasowiczom. Dlatego poddębiccy stróże prawa przeprowadzili działania pn.” AKWENY”, które były ukierunkowane na poprawę stanu bezpieczeństwa na tym obszarze.

 6. Policyjne działania "SMOG"

  „Smog” to działania, których celem jest zwrócenie uwagi kierującym na prawidłowy stan techniczny pojazdów i szkodliwość emisji spalin do atmosfery. Policyjne działania ukierunkowane będą przede wszystkim na wyeliminowanie z ruchu niesprawnych technicznie pojazdów a także zwrócenie uwagi o dbałość środowiska naturalnego.

 7. Zostań policjantem!

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwości pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

 8. Dzielnicowy z Poddębic pomógł zaginionemu mężczyźnie

  Dzięki szybkiej interwencji dzielnicowego z Poddębic zaginiony mężczyzna wrócił pod opiekę rodziny. 67-latek z Aleksandrowa Łódzkiego chorujący na cukrzycę, wyszedł z domu i błąkał się po terenie powiatu poddębickiego.

 9. Kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową

  Kryminalni z Poddębic po raz kolejny zlikwidowali nielegalne uprawy konopi indyjskich. Tym razem ujawniono 5 miejsc, w których rosło w sumie 174 krzewów konopi indyjskich. Z roślin można było uzyskać około 4 kg marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 125 tysięcy złotych.

 10. WYNIKI KONKURSU - II Miejsce dla poddębickiego dzielnicowego

  Po raz kolejny gazeta „Dziennik Łódzki” przeprowadziła konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy 2017 roku”. To czytelnicy głosując na swojego dzielnicowego wyłonili zwycięzców. Wysoką II lokatę zajął dzielnicowy z poddębickiej komendy na co dzień służący w KP w Uniejowie.

Linki

Tagi

pościg bezpieczny weekend prace polowe "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" KMZB Turniej MSWiA zniszczenie mienia mapa zagrożeń jazda bez uprawnień znicz nietrzeźwy kierujący kradzież Uratowany przez policjantów profilaktyka poszukiwany aplikacja Moja Komenda bezpieczne wakacje dzielnicowy bliżej nas bezpieczne święta poszukiwania zaginionego porozumienia niewybuch praca w Policji konkurs kradzież z włamaniem nowa KPP program prewencyjny święta nieletni emeryci punkty karne pies służbowy narkotyki wychłodzenia dzielnicowy wypadek śmiertelny ruch drogowy plantacja środki odurzające wypadek drogowy prewencja autostrada akcja prewencyjna graffiti debata społeczna niebezpieczne upały uszkodzenie mienia ślubowanie tytoń