Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Śmiertelne potrącenie pieszego

  Policjanci zatrzymali sprawcę śmiertelnego wypadku drogowego, który po potrąceniu pieszego uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Policjanci apelują o noszenie elementów odblaskowych!!!

 2. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i widoczność na drodze

  W ramach kontynuacji działań profilaktycznych ukierunkowanych na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży szkolnej, policjanci z Poddębic tym razem odwiedzili licealistów. Tematem przewodnim była Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa a także bezpieczeństwo pieszych.

 3. Trzeźwy poranek –podsumowanie działań

  Policjanci z komend miejskich i powiatowych województwa łódzkiego, 1 grudnia 2016 roku , od wczesnych godzin rannych prowadzili kontrole stanu trzeźwości kierujących. Policyjne patrole można było spotkać na większości dróg, którymi kierujący przemieszczali się do pracy, czy też odwozili dzieci do szkoły.

 4. ALKOHOL I NARKOTYKI – działania policji

  30 listopada 2016 roku policjanci Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach przeprowadzili wzmożone działania pn. " Alkohol i Narkotyki". Celem przedsięwzięcia było wyeliminowanie z ruchu kierowców poruszających się po drogach pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 5. KASKADA- podsumowanie działań

  Policjanci z Wydziału Prewencji i Ruch Drogowego z Poddębic wspólnie z funkcjonariuszami KPP w Łęczycy w dniu 24 listopada 2016 roku w godzinach popołudniowych przeprowadzili na terenie powiatu poddębickiego działania „ KASKADA”.

 6. Piłeś nie jedź!!!

  Jeśli spożywałeś alkohol, nie decyduj się na kierowanie jakimkolwiek pojazdem. Jeśli nie masz pewności co do stanu swojej trzeźwości a chcesz wsiąść za kierownicę pojazdu, przyjdź lub przyjedź środkami komunikacji miejskiej do najbliższej jednostki policji, gdzie nie ponosząc żadnych opłat zbadasz swoją trzeźwość na profesjonalnym i homologowanym urządzeniu.

 7. Chcesz być bezpieczny - załóż odblaski

  Odblaski, prawidłowe reakcje na drodze, zasady bezpiecznej jazdy – to niektóre zagadnienia poruszane podczas spotkania policjantów z uczestnikami Finału konkursu jaki odbył się w Bibliotece Publicznej w Poddębicach.

 8. Wstąpili w szeregi poddębickiej policji

  Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia (...)

 9. Jesteś widoczny-jesteś bezpieczny

  W ramach kontynuacji działań profilaktycznych ukierunkowanych na bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego, policjanci z Poddębic odwiedzili pierwszaków z Poddębic.

 10. Kierowco zwolnij-uwaga na zwierzynę leśną

  Nie wszyscy kierowcy pamiętają o tym, że wjeżdżając w tereny leśne muszą zachować szczególną ostrożność z uwagi na pojawiające się na drodze dzikie zwierzęta. Przy zbyt dużej prędkości kierujący moze nie zdążyć zareagować. Policjanci apelują o zachowanie rozwagi przez kierujących.

Linki

Tagi

uszkodzenie mienia nietrzeźwy kierujący program prewencyjny wypadek kolejowy tytoń wychłodzenia ŚDM emeryci profilaktyka nowa KPP zmuszanie do określonego zachowania prace polowe autostrada przemoc w rodzinie kultura Uratowany przez policjantów kradzież graffiti Korpus Służby Cywilnej groźby poszukiwania zaginionego nieletni debata społeczna porozumienia pies ślubowanie kierownictwo kpp służby ponadnormatywne posz ruch drogowy kradzież z włamaniem przestępczość samochodowa bezpieczny weekend narkotyki konkurs akcja prewencyjna znicz prewencja wypadek drogowy plantacja PAB jazda bez uprawnień poszukiwany pościg wypadek śmiertelny podsumowanie wakacji środki odurzające pies służbowy mapa zagrożeń zniszczenie mienia
zielona strefa
Telefon bezpieczeństwa
Niebieska Linia
Dopalacze - gdzie szukać pomocy?
krajowa
Policja łódzkie
Fotoprzestroga