Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Łupem padł samochód i butle gazowe.

  Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali 30-latka, który z terenu powiatu poddębickiego skradł Hondę Jazz o wartości około 15 tyś. zł.

 2. Kradzież w Biedronce.

  35-letnia mieszkanka powiatu zgierskiego dokonała kradzieży w sklepie Biedronka w Poddębicach produktów spożywczych i chemicznych o łącznej wartości około 800 zł.

 3. Poszukiwania 8-latka zakończone sukcesem

  Po kilku godzinach od zgłoszenia policjanci z Poddębic odnaleźli zaginionego 8-latka. Chłopiec cały i zdrowy wrócił pod opiekę rodziny.

 4. Dożynki powiatowe z poddębicką policją.

  W niedzielę 11 września br. w Poddębicach odbyły się V Dożynki Powiatu Poddębickiego oraz Festiwal i Jarmark Kultury Ludowej. Uroczystości Święta Plonów rozpoczęła Msza Święta w kościele pw. Św. Katarzyny. Podczas festynu swoje stanowisko reprezentowała także Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 5. Uwaga na oszustów na A2

  Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżujących policjanci apelują o wzmożoną czujność. Kierowcy jeżdżący autostradą A2 mogą być narażeni na grupę oszustów, którzy nie tylko bazują na naiwności podróżnych, ale przede wszystkim stwarzają poważne zagrożenie na drodze!!!

 6. Nowy pies patrolowo-tropiący w szeregach poddębickiej Policji

  W szeregi poddębickiej jednostki policji wstąpił „nowy funkcjonariusz”. Nowy nabytek to prawie 3- letni owczarek niemiecki, który wabi się XAMBO. Teraz będzie wraz ze swoim opiekunem służył lokalnej społeczności.

 7. Mapa zagrożeń – wspólnie dbajmy o bezpieczeństwo!

  Mając na uwadze rozpowszechnienie i realizację projektu „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach opracowano harmonogram spotkań z przedstawicielami samorządu lokalnego oraz lokalną społecznością. Aby przybliżyć aspekty związane z platformą wymiany informacji o potencjalnych zagrożeniach zainicjowano szereg spotkań poświęconych przedmiotowym zagadnieniom.

 8. MINISTER DEMENTUJE INFORMACJE O ZMIANACH W SYSTEMIE EMERYTALNYM SŁUŻB

 9. APLIKACJA „MOJA KOMENDA” – KONTAKT Z POLICJĄ I DZIELNICOWYMI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

 10. Akcja „Młody Bohater” – szef MSWiA nagradza bohaterskie zachowania dzieci

  Znasz dziecko, które ocaliło lub bądź aktywnie przyczyniło się do ocalenia życia innego człowieka? Wyślij jego historię do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji! Minister Mariusz Błaszczak nagradza i promuje godne naśladowania postawy wśród dzieci i młodzieży. Każdy laureat nagrody otrzyma od szefa MSWiA unikalny, numerowany medal i zostanie wpisany do rejestru młodych bohaterów na stronie internetowej Ministerstwa, gdzie będzie można poznać jego historię.

Linki

Tagi

nietrzeźwi rodzice posz wypadek drogowy przestępczość samochodowa środki odurzające nowa KPP wypadek kolejowy emeryci pedofila Uratowany przez policjantów ślubowanie kradzież bezpieczny weekend narkotyki służby ponadnormatywne dzielnicowy nienawiść rasowa tytoń graffiti kierownictwo kpp uszkodzenie mienia podsumowanie wakacji przemoc w rodzinie nietrzeźwy kierujący prace polowe akcja MSWiA Młody Bohater debata społeczna święto policji zniszczenie mienia mapa zagrożeń poszukiwany niebezpieczne upały prewencja autostrada niewybuch porozumienia plantacja konopi indyjskich program prewencyjny kradzież z włamaniem ruch drogowy dożynki powiatowe katastrofa w ruchu drogowym poszukiwania zaginionego groźby wypadek śmiertelny przestępstwa na tle seksualnym dzielnicowy bliżej nas akcja prewencyjna ŚDM jazda bez uprawnień
zielona strefa
Telefon bezpieczeństwa
Niebieska Linia
Dopalacze - gdzie szukać pomocy?