Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Wypadek śmiertelny w Człopach

  29 sierpnia 2016 roku o godzinie 16.35 w miejscowości Człopy w gminie Uniejów, kierujący vw passatem z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w betonowy przepust na drodze. Śmierć na miejscu poniósł 19-letni pasażer a kierujący w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem ratowniczym do szpitala w Łodzi.

 2. Dwa wypadki w jeden dzień

  Cztery osoby ranne to bilans dwóch wypadków do których doszło 22 sierpnia 2016 br. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Uniejowie na ulicy Wschodniej a do drugiego doszło w Bałdrzychowie.

 3. Przygnieciony przez ciągnik rolniczy

  Na terenie jednej z posesji w gminie Wartkowice, 82-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy, który na skutek nieprawidłowego zabezpieczenia stoczył się ze wzniesienia. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Łodzi.

 4. Wypadek z motocyklistą

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 18 sierpnia w Uniejowie. Kierujący yamahą zderzył się z peugeotem. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał licznych obrażeń i został przetransportowany śmigłowcem ratowniczym do szpitala w Łodzi.

 5. Uwaga na oszustów na A2

  Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżujących policjanci apelują o wzmożoną czujność. Kierowcy jeżdżący autostradą A2 mogą być narażeni na grupę oszustów, którzy nie tylko bazują na naiwności podróżnych, ale przede wszystkim stwarzają poważne zagrożenie na drodze!!!

 6. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  We wrześniu 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 7. Kierujący ducato zderzył się z 13-letnim motorowerzystą

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 20 sierpnia o godzinie.19.00 w Ralewicach w gminie Zadzim. Kierujący fiatem uderzył w motorower, którym kierował 13-latek. Chłopak został przewieziony do szpitala w Łodzi.

 8. Nie daj się oszukać -komunikat policji

  Starsze, ufne osoby, są łatwym celem dla oszustów lub złodziei, którzy podając się za rodzinę, urzędników lub sprzedawców, okradają mieszkania, spisują fikcyjne umowy bądź wyłudzają pieniądze. Ostatnio na terenie powiatu poddębickiego pojawiły się osoby, które wykorzystują nieporadność, wiek osób lub ich nieuwagę i okradają ich z pieniędzy.

 9. Wdrażanie „Mapy zagrożeń " i projektu „Dzielnicowy bliżej nas”

  Od 1 września 2016 roku na terenie powiatu poddębickiego ruszy proces wdrażania „Map zagrożeń” oraz Programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Mając na uwadze rozpowszechnienie i realizację tych projektów poddębiccy policjanci aktywnie włączają się w działania.

 10. Przestępczy kwartet w rękach policji

  Policjanci z poddębickiej komendy zatrzymali 4 osoby, które włamały się do jednego ze sklepów spożywczych w gminie Pęczniew skąd wyniosły papierosy, alkohol oraz gotówkę. Teraz grozi im kara do 10 lat więzienia.

Linki

Tagi

posz dzielnicowy dzielnicowy bliżej nas kradzież kierownictwo kpp przestępstwa na tle seksualnym tytoń wypadek śmiertelny plantacja konopi indyjskich prewencja pedofila nietrzeźwy kierujący środki odurzające jazda bez uprawnień debata społeczna wypadek drogowy groźby niewybuch nietrzeźwi rodzice ŚDM przemoc w rodzinie mapa zagrożeń ćwiczenia święto policji graffiti porozumienia prace polowe autostrada akcja prewencyjna wypadek kolejowy poszukiwany narkotyki ruch drogowy emeryci katastrofa w ruchu drogowym nowa KPP program prewencyjny bezpieczny weekend nienawiść rasowa zniszczenie mienia kradzież z włamaniem akcja MSWiA Młody Bohater ślubowanie niebezpieczne upały Uratowany przez policjantów uszkodzenie mienia
zielona strefa
Telefon bezpieczeństwa
Niebieska Linia
Dopalacze - gdzie szukać pomocy?