Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Łupem padł samochód i butle gazowe.

  Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali 30-latka, który z terenu powiatu poddębickiego skradł Hondę Jazz o wartości około 15 tyś. zł.

 2. Kradzież w Biedronce.

  35-letnia mieszkanka powiatu zgierskiego dokonała kradzieży w sklepie Biedronka w Poddębicach produktów spożywczych i chemicznych o łącznej wartości około 800 zł.

 3. Poszukiwania 8-latka zakończone sukcesem

  Po kilku godzinach od zgłoszenia policjanci z Poddębic odnaleźli zaginionego 8-latka. Chłopiec cały i zdrowy wrócił pod opiekę rodziny.

 4. Dożynki powiatowe z poddębicką policją.

  W niedzielę 11 września br. w Poddębicach odbyły się V Dożynki Powiatu Poddębickiego oraz Festiwal i Jarmark Kultury Ludowej. Uroczystości Święta Plonów rozpoczęła Msza Święta w kościele pw. Św. Katarzyny. Podczas festynu swoje stanowisko reprezentowała także Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 5. Uwaga na oszustów na A2

  Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżujących policjanci apelują o wzmożoną czujność. Kierowcy jeżdżący autostradą A2 mogą być narażeni na grupę oszustów, którzy nie tylko bazują na naiwności podróżnych, ale przede wszystkim stwarzają poważne zagrożenie na drodze!!!

 6. Nowy pies patrolowo-tropiący w szeregach poddębickiej Policji

  W szeregi poddębickiej jednostki policji wstąpił „nowy funkcjonariusz”. Nowy nabytek to prawie 3- letni owczarek niemiecki, który wabi się XAMBO. Teraz będzie wraz ze swoim opiekunem służył lokalnej społeczności.

 7. Mapa zagrożeń – wspólnie dbajmy o bezpieczeństwo!

  Mając na uwadze rozpowszechnienie i realizację projektu „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach opracowano harmonogram spotkań z przedstawicielami samorządu lokalnego oraz lokalną społecznością. Aby przybliżyć aspekty związane z platformą wymiany informacji o potencjalnych zagrożeniach zainicjowano szereg spotkań poświęconych przedmiotowym zagadnieniom.

 8. MINISTER DEMENTUJE INFORMACJE O ZMIANACH W SYSTEMIE EMERYTALNYM SŁUŻB

 9. APLIKACJA „MOJA KOMENDA” – KONTAKT Z POLICJĄ I DZIELNICOWYMI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

 10. Akcja „Młody Bohater” – szef MSWiA nagradza bohaterskie zachowania dzieci

  Znasz dziecko, które ocaliło lub bądź aktywnie przyczyniło się do ocalenia życia innego człowieka? Wyślij jego historię do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji! Minister Mariusz Błaszczak nagradza i promuje godne naśladowania postawy wśród dzieci i młodzieży. Każdy laureat nagrody otrzyma od szefa MSWiA unikalny, numerowany medal i zostanie wpisany do rejestru młodych bohaterów na stronie internetowej Ministerstwa, gdzie będzie można poznać jego historię.

Linki

Tagi

nowa KPP pies służbowy przestępstwa na tle seksualnym autostrada wypadek drogowy wypadek śmiertelny nienawiść rasowa prewencja nietrzeźwy kierujący uszkodzenie mienia ruch drogowy Uratowany przez policjantów przestępczość samochodowa akcja prewencyjna katastrofa w ruchu drogowym program prewencyjny wypadek kolejowy dożynki powiatowe narkotyki akcja MSWiA Młody Bohater tytoń pedofila mapa zagrożeń posz ślubowanie groźby jazda bez uprawnień poszukiwania zaginionego święto policji środki odurzające podsumowanie wakacji debata społeczna poszukiwany ŚDM kierownictwo kpp służby ponadnormatywne niebezpieczne upały dzielnicowy bliżej nas kradzież z włamaniem zniszczenie mienia kradzież niewybuch porozumienia nietrzeźwi rodzice emeryci bezpieczny weekend graffiti prace polowe przemoc w rodzinie dzielnicowy
zielona strefa
Telefon bezpieczeństwa
Niebieska Linia
Dopalacze - gdzie szukać pomocy?