Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Kradzież w Biedronce.

  35-letnia mieszkanka powiatu zgierskiego dokonała kradzieży w sklepie Biedronka w Poddębicach produktów spożywczych i chemicznych o łącznej wartości około 800 zł.

 2. Łupem padł samochód i butle gazowe.

  Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali 30-latka, który z terenu powiatu poddębickiego skradł Hondę Jazz o wartości około 15 tyś. zł.

 3. Poszukiwania 8-latka zakończone sukcesem

  Po kilku godzinach od zgłoszenia policjanci z Poddębic odnaleźli zaginionego 8-latka. Chłopiec cały i zdrowy wrócił pod opiekę rodziny.

 4. Dożynki powiatowe z poddębicką policją.

  W niedzielę 11 września br. w Poddębicach odbyły się V Dożynki Powiatu Poddębickiego oraz Festiwal i Jarmark Kultury Ludowej. Uroczystości Święta Plonów rozpoczęła Msza Święta w kościele pw. Św. Katarzyny. Podczas festynu swoje stanowisko reprezentowała także Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 5. Uwaga na oszustów na A2

  Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżujących policjanci apelują o wzmożoną czujność. Kierowcy jeżdżący autostradą A2 mogą być narażeni na grupę oszustów, którzy nie tylko bazują na naiwności podróżnych, ale przede wszystkim stwarzają poważne zagrożenie na drodze!!!

 6. Mapa zagrożeń – wspólnie dbajmy o bezpieczeństwo!

  Mając na uwadze rozpowszechnienie i realizację projektu „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach opracowano harmonogram spotkań z przedstawicielami samorządu lokalnego oraz lokalną społecznością. Aby przybliżyć aspekty związane z platformą wymiany informacji o potencjalnych zagrożeniach zainicjowano szereg spotkań poświęconych przedmiotowym zagadnieniom.

 7. MINISTER DEMENTUJE INFORMACJE O ZMIANACH W SYSTEMIE EMERYTALNYM SŁUŻB

 8. Nowy pies patrolowo-tropiący w szeregach poddębickiej Policji

  W szeregi poddębickiej jednostki policji wstąpił „nowy funkcjonariusz”. Nowy nabytek to prawie 3- letni owczarek niemiecki, który wabi się XAMBO. Teraz będzie wraz ze swoim opiekunem służył lokalnej społeczności.

 9. APLIKACJA „MOJA KOMENDA” – KONTAKT Z POLICJĄ I DZIELNICOWYMI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

 10. Powołanie Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach

  Młodszy inspektor Krzysztof Kotkowski został Komendantem Powiatowym Policji w Poddębicach. Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi inspektor Andrzej Łapiński uroczyście wręczył Komendantowi rozkaz o powołaniu i odebrał meldunek o objęciu stanowiska.

Linki

Tagi

tytoń autostrada przemoc w rodzinie przestępstwa na tle seksualnym wypadek kolejowy porozumienia mapa zagrożeń dzielnicowy bliżej nas nowa KPP pies służbowy nienawiść rasowa święto policji bezpieczny weekend zniszczenie mienia wypadek śmiertelny debata społeczna przestępczość samochodowa nietrzeźwi rodzice środki odurzające kradzież z włamaniem katastrofa w ruchu drogowym plantacja konopi indyjskich posz ślubowanie poszukiwany akcja MSWiA Młody Bohater graffiti dożynki powiatowe nietrzeźwy kierujący Uratowany przez policjantów niebezpieczne upały niewybuch podsumowanie wakacji program prewencyjny groźby jazda bez uprawnień dzielnicowy pedofila akcja prewencyjna prewencja wypadek drogowy poszukiwania zaginionego emeryci kradzież ruch drogowy ŚDM narkotyki prace polowe uszkodzenie mienia kierownictwo kpp
zielona strefa
Telefon bezpieczeństwa
Niebieska Linia
Dopalacze - gdzie szukać pomocy?