Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Dwa wypadki w jeden dzień

  Cztery osoby ranne to bilans dwóch wypadków do których doszło 22 sierpnia 2016 br. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Uniejowie na ulicy Wschodniej a do drugiego doszło w Bałdrzychowie.

 2. Wypadek z motocyklistą

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 18 sierpnia w Uniejowie. Kierujący yamahą zderzył się z peugeotem. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał licznych obrażeń i został przetransportowany śmigłowcem ratowniczym do szpitala w Łodzi.

 3. Przygnieciony przez ciągnik rolniczy

  Na terenie jednej z posesji w gminie Wartkowice, 82-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy, który na skutek nieprawidłowego zabezpieczenia stoczył się ze wzniesienia. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Łodzi.

 4. Kierujący ducato zderzył się z 13-letnim motorowerzystą

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 20 sierpnia o godzinie.19.00 w Ralewicach w gminie Zadzim. Kierujący fiatem uderzył w motorower, którym kierował 13-latek. Chłopak został przewieziony do szpitala w Łodzi.

 5. Uwaga na oszustów na A2

  Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżujących policjanci apelują o wzmożoną czujność. Kierowcy jeżdżący autostradą A2 mogą być narażeni na grupę oszustów, którzy nie tylko bazują na naiwności podróżnych, ale przede wszystkim stwarzają poważne zagrożenie na drodze!!!

 6. Wdrażanie „Mapy zagrożeń " i projektu „Dzielnicowy bliżej nas”

  Od 1 września 2016 roku na terenie powiatu poddębickiego ruszy proces wdrażania „Map zagrożeń” oraz Programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Mając na uwadze rozpowszechnienie i realizację tych projektów poddębiccy policjanci aktywnie włączają się w działania.

 7. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  We wrześniu 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 8. Przestępczy kwartet w rękach policji

  Policjanci z poddębickiej komendy zatrzymali 4 osoby, które włamały się do jednego ze sklepów spożywczych w gminie Pęczniew skąd wyniosły papierosy, alkohol oraz gotówkę. Teraz grozi im kara do 10 lat więzienia.

 9. Nieletni grafficiarz odpowie za zniszczenie mienia

  Policjanci z Poddębic zatrzymali na gorącym uczynku 16 latka, który malował sprayem elewacje budynku biblioteki. Wstępnie oszacowano straty na kwotę około 460 złotych. Teraz za zniszczenie mienia odpowie przed Sądem rodzinnym.

 10. ICE - kod ratujący życie

  Policjanci. strażacy, czy ratownicy medyczni na miejscu wypadków często mają problem z ustaleniem kontaktu do osoby nam najbliższej. Sięgają więc po telefon komórkowy poszkodowanego, by skontaktować się z jego bliskimi i uzyskać ważne informacje na jego temat. Właśnie w tym celu wymyślono hasło ICE.

Linki

Tagi

jazda bez uprawnień nowa KPP niewybuch uszkodzenie mienia podziękowania emeryci posz program prewencyjny niebezpieczne upały środki odurzające autostrada nietrzeźwi rodzice plantacja konopi indyjskich nietrzeźwy kierujący prewencja kradzież z włamaniem groźby debata społeczna ŚDM zniszczenie mienia prace polowe akcja MSWiA Młody Bohater przemoc w rodzinie poszukiwany kierownictwo kpp ćwiczenia Uratowany przez policjantów ślubowanie nienawiść rasowa wypadek drogowy porozumienia ruch drogowy dzielnicowy święto policji dzielnicowy bliżej nas tytoń narkotyki pedofila graffiti bezpieczny weekend mapa zagrożeń MSW wypadek kolejowy akcja prewencyjna kradzież katastrofa w ruchu drogowym przestępstwa na tle seksualnym
zielona strefa
Telefon bezpieczeństwa
Niebieska Linia
Dopalacze - gdzie szukać pomocy?