Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Śmiertelne potrącenie pieszego

  Policjanci zatrzymali sprawcę śmiertelnego wypadku drogowego, który po potrąceniu pieszego uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Policjanci apelują o noszenie elementów odblaskowych!!!

 2. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i widoczność na drodze

  W ramach kontynuacji działań profilaktycznych ukierunkowanych na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży szkolnej, policjanci z Poddębic tym razem odwiedzili licealistów. Tematem przewodnim była Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa a także bezpieczeństwo pieszych.

 3. Trzeźwy poranek –podsumowanie działań

  Policjanci z komend miejskich i powiatowych województwa łódzkiego, 1 grudnia 2016 roku , od wczesnych godzin rannych prowadzili kontrole stanu trzeźwości kierujących. Policyjne patrole można było spotkać na większości dróg, którymi kierujący przemieszczali się do pracy, czy też odwozili dzieci do szkoły.

 4. ALKOHOL I NARKOTYKI – działania policji

  30 listopada 2016 roku policjanci Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach przeprowadzili wzmożone działania pn. " Alkohol i Narkotyki". Celem przedsięwzięcia było wyeliminowanie z ruchu kierowców poruszających się po drogach pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 5. KASKADA- podsumowanie działań

  Policjanci z Wydziału Prewencji i Ruch Drogowego z Poddębic wspólnie z funkcjonariuszami KPP w Łęczycy w dniu 24 listopada 2016 roku w godzinach popołudniowych przeprowadzili na terenie powiatu poddębickiego działania „ KASKADA”.

 6. Piłeś nie jedź!!!

  Jeśli spożywałeś alkohol, nie decyduj się na kierowanie jakimkolwiek pojazdem. Jeśli nie masz pewności co do stanu swojej trzeźwości a chcesz wsiąść za kierownicę pojazdu, przyjdź lub przyjedź środkami komunikacji miejskiej do najbliższej jednostki policji, gdzie nie ponosząc żadnych opłat zbadasz swoją trzeźwość na profesjonalnym i homologowanym urządzeniu.

 7. Chcesz być bezpieczny - załóż odblaski

  Odblaski, prawidłowe reakcje na drodze, zasady bezpiecznej jazdy – to niektóre zagadnienia poruszane podczas spotkania policjantów z uczestnikami Finału konkursu jaki odbył się w Bibliotece Publicznej w Poddębicach.

 8. Wstąpili w szeregi poddębickiej policji

  Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia (...)

 9. Jesteś widoczny-jesteś bezpieczny

  W ramach kontynuacji działań profilaktycznych ukierunkowanych na bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego, policjanci z Poddębic odwiedzili pierwszaków z Poddębic.

 10. Kierowco zwolnij-uwaga na zwierzynę leśną

  Nie wszyscy kierowcy pamiętają o tym, że wjeżdżając w tereny leśne muszą zachować szczególną ostrożność z uwagi na pojawiające się na drodze dzikie zwierzęta. Przy zbyt dużej prędkości kierujący moze nie zdążyć zareagować. Policjanci apelują o zachowanie rozwagi przez kierujących.

Linki

Tagi

autostrada ślubowanie uszkodzenie mienia Uratowany przez policjantów wypadek drogowy bezpieczny weekend zniszczenie mienia pościg prewencja nieletni ruch drogowy tytoń debata społeczna środki odurzające przestępczość samochodowa prace polowe groźby ŚDM podsumowanie wakacji narkotyki plantacja PAB program prewencyjny zmuszanie do określonego zachowania znicz poszukiwany konkurs służby ponadnormatywne kierownictwo kpp wypadek śmiertelny wychłodzenia jazda bez uprawnień akcja prewencyjna mapa zagrożeń emeryci kultura kradzież z włamaniem poszukiwania zaginionego wypadek kolejowy graffiti profilaktyka pies porozumienia przemoc w rodzinie kradzież nowa KPP nietrzeźwy kierujący Korpus Służby Cywilnej posz pies służbowy
zielona strefa
Telefon bezpieczeństwa
Niebieska Linia
Dopalacze - gdzie szukać pomocy?
krajowa
Policja łódzkie
Fotoprzestroga