Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Kradzież w Biedronce.

  35-letnia mieszkanka powiatu zgierskiego dokonała kradzieży w sklepie Biedronka w Poddębicach produktów spożywczych i chemicznych o łącznej wartości około 800 zł.

 2. Służby ponadnormatywne w Uniejowie.

  Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach mł. insp. Krzysztof Kotkowski wraz z Burmistrzem Miasta Uniejów Józefem Kaczmarkiem podpisali porozumienie w sprawie służb ponadnormatywnych.

 3. Łupem padł samochód i butle gazowe.

  Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali 30-latka, który z terenu powiatu poddębickiego skradł Hondę Jazz o wartości około 15 tyś. zł.

 4. Przedszkolaki odwiedziły Komisariat Policji w Uniejowie.

  23 września 2016 roku przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego w Uniejowie razem z opiekunami odwiedzili Komisariat Policji w Uniejowie. Dzieci miały okazję zapoznać się z pracą policjantów oraz zobaczyć sprzęt policyjny.

 5. Poszukiwania 8-latka zakończone sukcesem

  Po kilku godzinach od zgłoszenia policjanci z Poddębic odnaleźli zaginionego 8-latka. Chłopiec cały i zdrowy wrócił pod opiekę rodziny.

 6. Dożynki powiatowe z poddębicką policją.

  W niedzielę 11 września br. w Poddębicach odbyły się V Dożynki Powiatu Poddębickiego oraz Festiwal i Jarmark Kultury Ludowej. Uroczystości Święta Plonów rozpoczęła Msza Święta w kościele pw. Św. Katarzyny. Podczas festynu swoje stanowisko reprezentowała także Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

 7. Uwaga na oszustów na A2

  Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżujących policjanci apelują o wzmożoną czujność. Kierowcy jeżdżący autostradą A2 mogą być narażeni na grupę oszustów, którzy nie tylko bazują na naiwności podróżnych, ale przede wszystkim stwarzają poważne zagrożenie na drodze!!!

 8. Nowy pies patrolowo-tropiący w szeregach poddębickiej Policji

  W szeregi poddębickiej jednostki policji wstąpił „nowy funkcjonariusz”. Nowy nabytek to prawie 3- letni owczarek niemiecki, który wabi się XAMBO. Teraz będzie wraz ze swoim opiekunem służył lokalnej społeczności.

 9. Mapa zagrożeń – wspólnie dbajmy o bezpieczeństwo!

  Mając na uwadze rozpowszechnienie i realizację projektu „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach opracowano harmonogram spotkań z przedstawicielami samorządu lokalnego oraz lokalną społecznością. Aby przybliżyć aspekty związane z platformą wymiany informacji o potencjalnych zagrożeniach zainicjowano szereg spotkań poświęconych przedmiotowym zagadnieniom.

 10. Akcja „Młody Bohater” – szef MSWiA nagradza bohaterskie zachowania dzieci

  Znasz dziecko, które ocaliło lub bądź aktywnie przyczyniło się do ocalenia życia innego człowieka? Wyślij jego historię do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji! Minister Mariusz Błaszczak nagradza i promuje godne naśladowania postawy wśród dzieci i młodzieży. Każdy laureat nagrody otrzyma od szefa MSWiA unikalny, numerowany medal i zostanie wpisany do rejestru młodych bohaterów na stronie internetowej Ministerstwa, gdzie będzie można poznać jego historię.

Linki

Tagi

wypadek drogowy graffiti jazda bez uprawnień nietrzeźwi rodzice akcja prewencyjna akcja MSWiA Młody Bohater groźby poszukiwania zaginionego wypadek kolejowy prace polowe tytoń ruch drogowy posz ŚDM nowa KPP przestępstwa na tle seksualnym emeryci debata społeczna kradzież święto policji niebezpieczne upały Uratowany przez policjantów porozumienia nietrzeźwy kierujący katastrofa w ruchu drogowym środki odurzające dzielnicowy program prewencyjny plantacja konopi indyjskich dzielnicowy bliżej nas prewencja wypadek śmiertelny bezpieczny weekend kradzież z włamaniem mapa zagrożeń podsumowanie wakacji służby ponadnormatywne niewybuch ślubowanie przemoc w rodzinie kierownictwo kpp pedofila narkotyki autostrada nienawiść rasowa dożynki powiatowe poszukiwany zniszczenie mienia uszkodzenie mienia przestępczość samochodowa
zielona strefa
Telefon bezpieczeństwa
Niebieska Linia
Dopalacze - gdzie szukać pomocy?
krajowa