Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Powiatowe obchody Święta Policji

  22 lipca 2016 roku w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Poddębicach odbył się uroczysty apel z okazji Święta Policji. Na wyższe stopnie służbowe awansowało 25 funkcjonariuszy. W uroczystości oprócz policjantów uczestniczyli także przedstawiciele władz samorządowych, stowarzyszeń i zaproszeni goście.

 2. Zlikwidowana plantacja konopi indyjskich

  Policjanci z Poddębic wspólnie z funkcjonariuszami CBŚP i Straży Granicznej zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich na terenie gminy Poddębice. Zabezpieczono 137 roślin ziela konopi.

 3. Poszkodowana rowerzystka

  Policjanci wyjaśnianiają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Kazimierzewie w gminie Zadzim, gdzie poszkodowana została 71-letnia rowerzystka. Kobieta została przewieziona do szpitala w Poddębicach, gdzie pozostała na obserwacji.

 4. Dopalacze życia zabieracze - wspólna akcja z duchownymi

  „Dopalacze – życia zabieracze” to nazwa akcji profilaktycznej, która rozpoczęła się w powiecie poddębickim pod koniec 2015 roku. Realizację tegorocznych działań rozpoczęła prelekcja w Parafii w Uniejowie, w którym uczestniczyła grupa około 300 wiernych z terenu powiatu poddębickiego.

 5. Jestem świadomy jestem bezpieczny-cykl spotkań z dziećmi

  Aby uatrakcyjnić okres wakacyjny najmłodszym dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wyjechać i pozostają w tym czasie w domach, policjanci z Poddębic spotkali się z nimi na pogadankach, podczas których przekazali cenne informacje na temat bezpieczeństwa.

 6. Dachowała w rowie

  Policjanci z Poddębic wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Panaszewie. 54-letnia mieszkanka powiatu kierując nissanem straciła panowanie nad pojazdem i dachowała w przydrożnym rowie. Kobieta doznała ogólnych potłuczeń i została przewieziona do szpitala w Poddębicach.

 7. Wypadek na A2

  Na odcinku autostrady A-2 w miejscowości Rożniatów, kierująca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na prawą stronę drogi i uderzając w barierki ochronne dachowała. Kierująca w wyniku doznanych obrażeń została umieszczona w szpitalu na obserwacji. Podróżujący z nią 25-letni pasażer po udzieleniu pomocy ambulatoryjnej został zwolniony do domu.

 8. Rozpowszechniali pornografię dziecięcą w sieci - CBŚP poszukuje pokrzywdzonych

  Międzynarodową sieć pedofilów liczącą kilkaset osób rozpracowali policjanci CBŚP z Poznania. Zatrzymanych zostało 15 mężczyzn w wieku od 17 do 46 lat. To mieszkańcy siedmiu województw w kraju, a także Norwegii i Irlandii. Funkcjonariusze CBŚP apelują o zgłaszanie się pokrzywdzonych w tej sprawie. Za zgodą sądu publikujemy wizerunki osób zatrzymanych.

 9. Nietrzeźwi i na zakazie

  W miniony wtorek policjanci z Poddębic zatrzymali trzech nietrzeźwych użytkowników dróg.

 10. Pijany kierowca uszkodził dwa samochody i uciekł

  Policjanci po pościgu zatrzymali kierowcę hyundaia, który na terenie parkingu pod dyskoteką w Uniejowie uszkodził dwa zaparkowane tam pojazdy i uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna był pijany i miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Linki

Tagi

ŚDM akcja prewencyjna przemoc w rodzinie kierownictwo kpp prewencja niewybuch przestępstwa na tle seksualnym dzielnicowy jazda bez uprawnień nietrzeźwy kierujący program prewencyjny zniszczenie mienia ćwiczenia tytoń kradzież niebezpieczne upały graffiti nowa KPP pedofila plantacja konopi indyjskich bezpieczny weekend akcja MSWiA Młody Bohater nienawiść rasowa MSW wypadek drogowy Uratowany przez policjantów nietrzeźwi rodzice groźby porozumienia mapa zagrożeń uszkodzenie mienia ślubowanie debata społeczna święto policji ruch drogowy wypadek kolejowy narkotyki emeryci autostrada
zielona strefa
Telefon bezpieczeństwa
Niebieska Linia
Dopalacze - gdzie szukać pomocy?