Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Zginął pod kołami ciągnika

  Policjanci z Poddębic wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do którego doszło na terenie jednej z posesji w gminie Wartkowice. 50-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Poniósł śmierć na miejscu.

 2. Kradli ryby ze stawu hodowlanego

  Dwaj mieszkańcy powiatu poddębickiego odpowiedzą za kradzież ryb hodowlanych. Sprzęt wędkarski, który używali do kradzieży został zabezpieczony. Teraz grozi im kara do 5 lat więzienia.

 3. Jesteś widoczny-jesteś bezpieczny

  Bezpieczeństwo najmłodszych to priorytetowe zadanie dla policjantów z Poddębic. Dlatego też stróże prawa kontynuują spotkania z dziećmi z terenu powiatu, podczas których milusińscy poznają prawidłowe zachowania na drodze, w szkole a także w domu.

 4. Podsumowanie wyników pracy poddębickiej policji na posiedzeniu Komisji Bezpieczeństwa

  I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Jarosław Zieliński uczestniczył w posiedzeniu Komisji Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej Rady Miejskiej w Poddębicach. Na spotkaniu przedstawił sprawozdanie z działalności komendy oraz omówił osiągnięte przez policjantów wyniki w służbie.

 5. Nie bądźmy obojętni na zagrożenia związane z wychłodzeniem organizmu

  Kiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada, jest zbliżona do zera, lub niższa, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.

 6. „ O bezpieczeństwie” z seniorami Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  Policjanci poddębickiej komendy spotkali się z przedstawicielami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniejowie. Grupa seniorów wysłuchała informacji związanych z działaniem „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, Programu „ Dzielnicowy bliżej nas”, aplikacji mobilnej „Moja Komenda” a także wysłuchali cennych uwag na temat potencjalnych zagrożeń.

 7. Zatrzymani za zmuszanie do określonego zachowania i uszkodzenie samochodu

  Policjanci z Poddębic zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 29 lat, którzy uszkodzili karoserię citroena a potem próbowali zmusić kobietę do oddania telefonu. Obydwaj dobrowolnie poddali się karze.

 8. Wypadek w Otoku

  27-latek kierujący seatem stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierujący i pasażerka pojazdu doznali ogólnych potłuczeń i zostali umieszczeni w szpitalu w Poddębicach.

 9. Kolejni rowerzyści z promilami

  Policjanci patrolujący teren powiatu podczas kontroli drogowej ujawnili dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Obydwaj mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 500 zł.

 10. 15-latek zatrzymany po policyjnym pościgu

  Policjanci z poddębickiej komendy zatrzymali 15-latka, który uciekał przed funkcjonariuszami kierując samochodem należącym do rodziców. Po przejechaniu kilku kilometrów kierujący wraz z 16-letnim pasażerem porzucili pojazd i salwowali się ucieczką. Obydwaj zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy skąd zostali odebrani przez matkę jednego z chłopców.

Linki

Tagi

bezpieczny weekend przemoc w rodzinie autostrada poszukiwania zaginionego komisja bezpieczeństwa tytoń ŚDM graffiti Tydzień Mediacji plantacja przestępstwa na tle seksualnym porozumienia nieletni środki odurzające narkotyki debata społeczna posz emeryci kierownictwo kpp nietrzeźwi rodzice wypadek kolejowy dożynki powiatowe dzielnicowy bliżej nas służby ponadnormatywne ślubowanie akcja MSWiA Młody Bohater program prewencyjny groźby wypadek śmiertelny aplikacja Moja Komenda akcja prewencyjna kradzież z włamaniem święto policji pościg nowa KPP zniszczenie mienia kradzież prace polowe katastrofa w ruchu drogowym nietrzeźwy kierujący Uratowany przez policjantów uszkodzenie mienia wypadek drogowy niebezpieczne upały ruch drogowy poszukiwany prewencja mapa zagrożeń jazda bez uprawnień pies służbowy
zielona strefa
Telefon bezpieczeństwa
Niebieska Linia
Dopalacze - gdzie szukać pomocy?
krajowa
Policja łódzkie